ACS-034005

iPhone Home Tuşu Değişimi

Son zamanların en popüler telefonu olan iPhone tek tuş ile birçok işlev görmektedir. Home tuşu bozulması, düşme gibi durumda hasar görmüş ve yenilemek istiyorsanız siz değerli müşterilerimizin yanındayız. iPhone home tuşunuzda meydana gelen hasarları gidererek siz değerli müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktayız. Türkiye genelinde rekabet hizmet vererek, hizmet sektöründe öncü nitelik taşıyan, güvenilir bir firma olarak müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Açıklama

Arızalanmış iPhone home tuşunuz telefondan çıkartılır ve tamir edilecek ise tamir edilir tamir edilemeyecek durumda ise orijinal yedek parça ile değiştirilir. iPhone home tuşu, her bir telefon için tek bir parmak okuyucu ürettiği için home tuşu bir daha kullanılamaz. Home tuşunu parmak okuyucu çalışması için ile birlikte ekranın tamamı değişmelidir.

Tüm iPhone marka cihazlarınızın, home tuşu ile ilgili sorunlarınızı acil cep servis güvencesi ile yenilemek veya onarmak istiyorsanız arama motoru üzerinden acil cep servisi araması yaparak sunmuş olduğumuz hizmetleri görebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  • Acil cep servis hizmetimiz ile home tuşu onarım işlemi çok kısa bir zamanda yapılıp teslim edilir.
  • Onarım yapılacak veya değişecek home tuşu yerine orijinal yedek parça kullanılmaktadır.
  • Uzman ve profesyonel kadromuz ile Türkiye’nin her noktasına gönderim yapılabilmektedir.
  • Home tuşu değişiminden sonra oluşabilecek bir olumsuzlukla karşılaşıldığı takdirde firmamızın garanti kapsamında onarım yapılır.
  • Kullanıcı hataları olmayan sorunlar haricinde yaşanılacak herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılırsa, firmamız acil cep servisi garantisi altında onarım yapılacaktır.
  • iPhone home tuşu değişimi veya onarımı sonrasında herhangi bir veri kaybı yaşama riskiniz sıfırdır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından iPhone home tuşu değişimi yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
2.5 based on 2 votes
Telefon Marka
Apple
Model
Home Tuşu
Fiyat
TRY Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Home Tuşu Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir