ACS-034006

iPhone Hoparlör Değişimi

Birçok iPhone kullanıcısının şikâyetçi olduğu konulardan biri olan hoparlör arızasıdır. Genel itibar ile hoparlörden gelen cızırtı veya hoparlörden ses alışverişi sağlanamaması yönündedir. iPhone marka telefonlarının hoparlörünün bozulmasına neden olan birkaç etken faktörler mevcuttur. Bunlardan birkaçı elinizden yere düşürdüğünüz iPhone marka telefonlarının düşme esnasında hoparlöre denk gelmesi, dışarıdan alınan darbeler sonrasında hoparlör de oluşan hasar ve telefon hoparlörünün sıvı ile temas halinde bulunması hoparlörü bozabilmektedir.

Açıklama

Bazen de iPhone kullanıcıları oyun oynarken elleri ile hoparlörü farkına varmadan kapatarak hoparlörün patlamasına sebep olmaktadır. iPhone marka cep telefonlarınızın hoparlöründen sağlıklı ses alışverişi elde edemiyorsanız bir teknik servisin yardımını alabilirsiniz. Bu konuda acil cep servisi firmamız siz müşterilerimize yardımcı olarak iPhone marka cep telefonlarınızın hoparlör problemin ortadan kaldırarak siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Türkiye genelinde hizmet vererek, kullanılan orijinali yedek parçalardan ödün vermeyerek kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktayız. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından onarılan iPhone marka telefonlarının hoparlör değişim süresi oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Değişimi yapılacak hoparlörün yedek parçası tamamı ile orijinaldir. Kullanıcı hatası bulunmayan durumlarda, hoparlör ile ilgili oluşan herhangi bir problem acil cep servis garantisi altındadır ücret ödemezsiniz. iPhone marka cep telefonlarınızın hoparlörü değişim sırasında, telefonunuzda bulunan herhangi bir verinin kaybolması mümkün değildir. Yapılan işlemler sonrasında hoparlör test edilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Türkiye’nin her noktasına kargo gönderimimiz mümkündür.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından Apple marka telefonlarınızın hoparlör değişimini yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servisi sitesi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Apple
Model
Hoparlör Değişimi
Fiyat
TRY Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir