ACS-058529

iPhone Kasa Değişimi

Günümüzde iPhone kullanıcıların en çok rahatsız olduğu konulardan biri olan iPhone marka telefonlarının kasasında meydana gelen kılcal çizikler ve düşme sonrasında oluşan kasadaki hasarlardır. Telefonlarda oluşan kasadaki çizikler, darbeler, kasa kenarlarında yamulmalar, ezikler telefonunun görüntüsünü bozabilmektedir.

Açıklama

iPhone marka telefonunuzun kasasında çatlak, kırık, çizik gibi durumları ortadan kaldırarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Türkiye genelinde rekabet hizmeti vererek ve öncü nitelik taşıyan güvenilir bir firma olarak uzman ve profesyonel kadrosu ile müşterilerimize kaliteli ve en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. iPhone kasasında meydana gelen birçok sorunu çok kısa bir süre içerisinde giderebilmekteyiz.

Tüm iPhone marka cihazlarınızın, kasasında oluşan hasarları yenilemek istiyorsanız Acil Cep Servis güvencesi ile arama motorları üzerinden, acil cep servisi araması yaparak ulaşabilirsiniz. iPhone kasa değişimi, temiz ve kusursuz bir şekilde olmakla beraber müşteri memnuniyeti amacı gütmekteyiz. Acil Cep Servis sitemizden vermiş olduğumuz hizmetleri görebilir ve bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  • Acil Cep Servis hizmetimiz ile iPhone kasa değişiminin işlem süresi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir.
  • iPhone kasa değişimi yerine kullanılan malzemeler tamamı ile orijinal yedek parçalardır.
  • Uzman ve profesyonel ekibi ile yapılan işlemler sonra Türkiye’nin her noktasına kargo ile göndermemiz mümkündür.
  • Kasa onarımı sonrasında yaşanılacak herhangi bir durumda firma garantisi kapsamı altındadır.
  • iPhone kasa değişimi, işlemi sonrasında herhangi bir veri kaybı riskiniz sıfırdır.
  • Kullanıcı hatası olmayan problemler harici kaynaklı problemlerde, Acil Cep Servis firma garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilk edinen firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Uzman ve profesyonel kadrosu tarafından iPhone kasa değişimi yapmak istiyorsanız vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir