ACS-034009

iPhone Kulaklık Soketi Değişimi

iPhone kullanıcılarının sorun yaşadığı kulaklık soketi problemi birkaç farklı nedenlerle meydana gelmektedir. iPhone kulaklık soketlerinde herhangi bir hasar meydan gelmiş ise parçayı değiştirmeniz gerekmektedir.

Kulaklık soketi arızalanmasının nedenleri oksitlenme, dışarıdan gelen darbe sonucunda çatlama veya kırılma, cepte unutulan tozlar soketin bozulmasına neden olabilmektedir. Kulaklık soketi oksitlenmeleri nemli havalarda ve iPhone telefonunuzun su ile temasında gerçekleşir.  iPhone kulaklık soketi hasar görmüş ve yenilemek istiyorsanız uzman ve profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize, en iyi hizmeti sunmak amacı ile yanınızdayız. Türkiye genelinde rekabet hizmet vererek, hizmet sektöründe öncü nitelik taşıyan güvenilir bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Açıklama

Tüm iPhone marka cihazlarınızın, kulaklık soketi arızalarına gidermek istiyorsanız acil cep servis güvencesi ile yenilemek ve onarmak istiyorsanız arama motoru üzerinden acil cep servisi araması yaparak vermiş olduğumuz hizmetleri görebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  • Acil cep servisi hizmetimiz ile kulaklık soketi değişimi 1 saat içerisinde hazırlanıp siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.
  • Onarım veya yenilenecek kulaklık soketi yerine orijinal yedek parça kullanılır.
  • Uzman ve profesyonel kadromuz ile Türkiye’nin her noktasına gönderim yapılabilmektedir.
  • Kulaklık soketi değişim sonrası oluşabilecek aksi durumlarda firmamız garantisi altındadır.
  • Kullanıcı hataları olmayan problemler haricinde, meydana gelen herhangi bir durumda firmamızın acil cep servisi garanti kapsamında onarım yapılmaktadır.
  • iPhone kulaklık soketi değişimi veya onarımı esnasında veri kaybı yaşamazsınız.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından Iphone kulaklık soket değişimi yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Apple
Model
Kulaklık Soketi Değişimi
Fiyat
TRY Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Kulaklık Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir