ACS-034007

iPhone Mikrofon Değişimi

iPhone kullanıcılılarından almış olduğumuz şikâyetlerinde biri de karşı tarafa ses gitmemesi veya karşı taraftan ses gelmemesi sonucunda telefonla konuşurken yüksek sesle konuşmak zorunda kalmalarıdır.

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında iPhone telefonunuzun şarj soketinde bulunan mikrofon, ön kamerada bulunan mikrofon, arka kamerada bulunan mikrofon, sıvı temasına maruz kalan mikrofonun arızalanması ve belli bir süre içerisinde mikrofon deliklerinin dolması ile mikrofon arızaları ile karşılaşabilirsiniz.

Açıklama

Mikrofon soketinizin tıkanma ihtimaline karşı, temizliğini yaptıktan sonra hala ses gitmeme problemi var ise mikrofon soketinizin değişmesi gerekmektedir. iPhone telefonunuzda oluşan mikrofon problemini gidererek, size değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Hizmet sektöründe öncü nitelik taşıyan, Türkiye genelinde rekabet firma olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Tüm iPhone marka cihazlarınızın mikrofon sorunlarınızı acil cep servis güvencesi ile yenilemek veya onarmak için, arama motoru üzerinden acil cep servis araması yaparak sunmuş olduğumuz hizmetleri görebilir ve bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  • iPhone mikrofon değişimi acil cep servis garantisi ile işlem süresi 30 dakikadır.
  • Onarım yapılacak veya yenilenecek mikrofon değişimlerinde tamamı ile orijinal yedek parça kullanılır.
  • Uzman ve profesyonel kadromuz ile yapılan bütün işlemler sonrası, Türkiye’nin her noktasına kargo ile gönderimi mümkündür.
  • iPhone mikrofon değişimi sonrasında telefonunuzda herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız.
  • Kullanıcı hatası olmayan sorunlar haricinde, kaynaklanan olumsuzluklar acil cep servisi garantisi altındadır.
  • iPhone mikrofon değişimi sonrasında karşılaşılan problemler firmamızın garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından iPhone mikrofon değişimi yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Apple
Model
Mikrofon Değişimi
Fiyat
TRY Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Mikrofon Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir