ACS-034008

iPhone Ön Kamera Değişimi

iPhone cep telefonun kullanıcılarının karşılaştığı genel problemlerden biri de telefonun ekranında meydana gelen hasara bağlı olarak ön kameranın da işlevini yitirmesidir. Özellikle telefonun ön cepheden almış olduğu darbeler, düşmeler ve sıvı esi gibi bir durumlar karşılaşılabilir.

Böyle bir durumda sahip olduğunuz iPhone marka temasına bağlı olarak herhangi bir iPhone seri telefonunuzda ön kameranın hasar görmesi cep telefonunun sorunu giderilebilmesi için ön kamera sisteminin değiştirilmesi gerekir iPhone marka telefonlarınızda oluşan bütün hasar ve problemleri gidererek, siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Öncü nitelik taşıyan ve rekabet hizmet vererek, hizmet sektöründe güvenilir firma olarak müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

Açıklama

Uzman ekip ve profesyonel kadrosu ile iPhone marka cep telefonunuzda oluşan ön kamera sorununu gidermek istiyorsanız acil cep servis güvencesi ile arama motoru üzerinden acil cep servisi araması yaparak vermiş olduğumuz hizmetleri görebilir ve bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  • Acil cep servis hizmeti ile iPhone marka cep telefonlarınızın ön kamera değişim işlemi çok kısa bir zaman diliminde gerçekleşmektedir.
  • Onarım yapılacak veya değiştirilecek iPhone marka cep telefonlarınızın ön kamerası değişiminde tamamı ile orijinal yedek parça kullanılmaktadır.
  • Uzman ve profesyonel kadromuz ile yapılan bütün işlemler sonrası Türkiye’nin her noktasına kargo ile göndermemiz mümkündür.
  • Kullanıcı hatası olmayan problemler haricinde, kaynaklanan ön kamera değişimi ile ilgili problemle acil cep servisi garantisi altındadır.
  • iPhone ön kamera değişimi esnasında herhangi bir veri kaybı yaşama riskiniz sıfırdır.

 Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından ön kamera değişimi yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Apple
Model
Ön Kamera Değişimi
Fiyat
TRY Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir