ACS-058530

iPhone Şarj Soketi Değişimi

iPhone marka telefonlarınız şarj almıyor ise ilk olarak kontrol edeceğiniz nokta şarj kablosu ve şarj aletidir. Bu nedenle ilk yapmanız gereken şey şarj aletini farklı bir telefon ile test etmektir. Bir diğer sorun ise zamanla şarj soketine biriken pamuk, toz, kir ve buna benzer maddelerin şarj soketini tıkayarak iPhone marka telefonlarınızın şarj almasını önlemektedir. Şarj aletini kontrol edip, şarj soketini temizledikten sonra iPhone marka telefonlarınız hala şarj almıyor ise şarj soketinin değişmesi gerekmektedir iPhone kullanıcılarına bu konuda Acil Cep Servis firması olarak, şarj soketi problemini ortadan kaldırarak telefonlarınızın daha sağlıklı şarj alabilmesini sağlıyoruz

Açıklama

Telefonunuz da oluşan bütün hasar ve problemleri gidererek, siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Türkiye genelinde rekabet hizmet vererek, hizmet sektöründe öncü nitelik taşıyan, güvenilir bir firma olarak müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Tüm iPhone markası cihazlarınızın, şarj soketi ile ilgili sorunlarınızı Acil Cep Servis güvencesi ile yenilemek veya onarmak isterseniz, arama motoru üzerinden Acil Cep Servis araması yaparak sunduğumuz hizmetleri görebilir ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  • Acil Cep Servis hizmetimiz ile şarj soketi onarımının işlem süresi, 30 dakika ve 45 dakika zaman diliminde gerçekleşmektedir.
  • Onarım yapılacak şarj soketi yerine tamamı ile orijinal yedek parçalardır.
  • Uzman ve profesyonel kadromuz ile yapılan bütün işlemler sonrası, Türkiye’nin her noktasına kargo ile göndermemiz mümkündür.
  • Şarj soketi onarımından sonra yaşanılacak olası bir aksilik firmamızın garanti kapsamındadır.
  • iPhone şarj soketi sonrasında herhangi bir veri kaybı ile karşılaşma probleminiz olmayacaktır.
  • Kullanıcı hatası olmayan problemler haricinde, üretim ve uygulama kaynaklı sorunlar Acil Cep Servis garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından iPhone şarj soketi değişimi yapmak istiyorsanız Acil Cep Servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir