ACS-058552

Lenovo Batarya Değişimi

Akıllı cihaz bataryalarının, cihaz ömrünün üzerinde kullanım sağlanması, şarj soketinde meydana gelen arızalar, sıvı teması, yukarı yönlü ısı değişikliklerinin yaşandığı ortamlarda kullanımı, fazla ısınma gibi nedenlerle arızası söz konusu olur. Sadece Lenovo marka cihazlarda değil, tüm markalarda bataryaya bağlı olarak, herhangi bir sorun söz konusu olmuşsa, batarya değişimi kaçınılmazdır. Aksi takdirde, akıllı cihazın güç deposu olan bataryanın, şişmesine bağlı olarak cihazınızın tamamen kaybı söz konusu olabileceği gibi, değiştirilmesi gereken bataryanın ısrarla kullanımı söz konusu olduğunda, bataryanın patlaması ve ciddi yaralanmaların yaşanması gibi durumlar da gelişebilir.

Açıklama

Lenovo batarya problemlerine karşı alınabilecek tek önem, batarya değişiminin gerçekleştirilmesidir. Bu noktada, değişim sonrası kullanılan yan sanayi ürünler, ya geçici bir çözüm olur ya da söz konusu risklerin devam etmesine sebebiyet verir. Böyle bir noktada acil cep servis firmamızdan destek aldığınız takdirde cihazın batarya değişimi, orijinal Lenovo batarya aksamı ile gerçekleştirilir. Bu sayede risk faktörü tamamen ortadan kalkacağı gibi, cihazın orijinalliği de bozulmayacağından, pahasında bir düşüş yaşanmaz.

Acil cep serviste işlem gören tüm cihazlar, firmamız garantisi altındadır. Hiçbir cihaz uzman teknik ekibimizce denenmeden, kullanıcıya gönderilmez. Tüm cihazların deneme işlemi yapıldıktan sonra cihaz teslimi, tamirin fatura edildiği kişiye yapılır. Bu sayede transfer sırasında meydana gelebilecek olası, kayıp ve çalıntı işlemlerinin önüne geçilir.

Herhangi bir nedenle cihazınızın tamirinin amacına ulaşmadığını ya da sorunun devam ettiğini düşünüyorsanız, müşteri destek ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzman kadromuz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile yaşayacağınız her türlü akıllı cihaz probleminde yanınızdayız. Uygun fiyat garantisi ve takip eden süreçte firmamız garantisinde, güvenle akıllı mobil telefonunuzun kullanımını sürdürebilirsiniz. Detaylı bilgi için arayın.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Lenovo Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir