ACS-058551

Lenovo Ekran Değişimi

Teknoloji piyasasına, öncelikle masaüstü ve dizüstü bilgisayara üretimi ile adım atan Lenovo markası, süreç içerisinde değişen teknolojik talepler ve piyasa özellikleri ile cep telefonu kullanıcılarına ürettiği akıllı telefonlarla da hizmet vermeye başlamıştır. Lenovo marka cep telefonlarının, ekranları ile ilgili yaşanan en önemli problem, ciddi darbeler ve düşürmeler sonucunda meydana gelen, ekran kırılmaları çatlamaları ve çizilmeleridir. Akıllı mobil telefonunuzda meydana gelen ekran problemleri, cihazın pahasının düşmesine, estetik görüntüsünün bozulmasına ve ekrana bağlı olarak işlem yapan diğer donanımsal akşamların işlevini yerine getirememesine neden olduğundan, ciddi bir problemdir.

Açıklama

Acil cep servis olarak Lenovo marka tüm cihazlarınızda yaşadığını ekran problemlerine dair, ekran değişimi işlemi gerçekleştirmekteyiz. Ekran değişimi işlemi sonrasında takılan yedek parça Lenovo firması tarafından, söz konusu cihaz modeli için tasarlanmış yedek parça ile değiştirilir. Yani orijinal ekran montesi olduğu için, cihazın orijinal bütünlüğünün kaybı söz konusu olmaz. Bu sayede cihazın olası elden çıkartılması gibi durumlarda pahası düşmez.

Bunun yanı sıra onarımı gerçekleştirilen tüm cihazlarda orijinal yedek parça montesi söz konusu olduğundan onarım sonrası, cihazın aynı sorunu tekrarlamasının önüne geçilmiş olur. onarım sonrasında uzman teknik ekibimizce Lenovo akıllı telefonların denemesi yapılır, tarafınıza denendikten sonra teslim edilir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile tamiri tamamlanmış tüm cihazların, belirttiğiniz adrese gönderimi söz konusudur. Cihaz onarımının fatura edildiği kişiye teslimat sağlanarak, kargo sürecinde gerçekleşmesi olası kayıp ve çalıntı gibi olayların önüne geçilmeye çalışılır.

Herhangi bir nedenle yapılan onarım işleminden memnun kalmazsanız, ya da yapılan bakım onarım işleminin amacına ulaşmadığını düşünürseniz, destek ekibimiz ile irtibata geçerek, konuya ilişkin yardım alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için mutlaka arayın.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Lenovo Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir