ACS-058553

Lenovo Kasa Değişimi

Akıllı cihaz kullanıcılarının, cihaz kasalarına dair yaşadıkları sorunların başında darbelere ve düşürmelere karşı meydana gelen kırılmalar ve çatlamalar gelir.  Akıllı telefon kasasında meydana gelen kırılmalar ve çatlamalar, cihazın estetik görüntüsünde olumsuz bir etki yaratacağı gibi kasaya bağlı olarak çalışan diğer aksamlarında işlevini yerine getirememesine sebebiyet verir. Akıllı cihazların kasa çatlaması gibi bir durumu olduğu takdirde kasa değişimi kaçınılmaz olur.

Açıklama

Lenovo marka cihazların kasa değişimi, acil cep servis tarafından gerçekleştirildiği takdirde, hiçbir şekilde yan sanayi bir ürünün montesi söz konusu olmaz. Yan sanayi parçaların, orijinal telefonlara montesi, cihazınızın orijinalliğini bozacağı gibi, kasa çatlaması sebebiyle yaşanabilecek diğer donanımlara ilişkin problemlerin, tekrarlamasına ve cihazınızın pahasının düşmesine sebebiyet verebilir. Tamir işlemi sonrasında, cihazınızı riske etmemek için, acil cep servis garantisi ile aldığınız hiçbir parça değişimi işleminde, yan sanayi bir ürün kullanılmamaktadır.

Lenovo marka akıllı mobil telefonlarınızın, kasa değişimi sonrasında, rutin kontrolleri uzman teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. Ancak herhangi bir nedenle vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmazsanız, yapılan işlemin amacına ulaşmadığını ya da sorunun devam ettiğini düşünürseniz, mutlaka müşteri destek ekibimiz ile irtibata geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tamir işlemi tamamlanmış tüm Lenovo marka akıllı telefonların, müşteri doğrultusunda, anlaşmalı kargolar aracılığıyla Türkiye’nin her yerine gönderimi sağlanır. Cihazın teslimatı, tamirin fatura edildiği kişiye gerçekleştirilir. Bu sayeden kargo ve transfer süresince meydana gelebilecek olası olumsuz durumların, hasar ve kayıp gibi problemlerin önüne geçilmesi hedeflenir.

Lenovo cihazların kasa değişimi işlemi sonrasında, cihazınızda tamir işlemi öncesinde depolanmış olan verilerin kaybı kesinlikle söz konusu değildir. Cihazınıza donanımsal bir müdahale söz konusu olduğundan kişisel verilerinizin kaybı söz konusu olmayacaktır.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Lenovo Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir