ACS-058554

Lenovo Şarj Soketi Değişimi

Akıllı telefon kullanıcılarının zaman zaman karşılaştığı sorunlardan biri olan cihazın şarj almıyor olması durumu,  Lenovo markası akıllı mobil cihaz kullanıcılarının da sıklıkla karşılaştığı bir durumdur. Telefonunuzun şarj almaması durumu, bazen şarj aletiniz ya da kullandığınız prizden kaynaklanabileceği gibi bazen de cihazı elektrik akımına bağladığınız şarj soketinde sorun olabilir. Cihazınızın şarj soketinde herhangi bir problem olup olmadığını anlamanın en basit yolu, farklı şarj aletleri ile şarj alıp almadığını test etmektir. Cihaz eğer iki şarj aleti ile de şarj almıyorsa, cihazınızın şarj soketinin hasar görmüş olması olasıdır.

Açıklama

Lenovo marka cep telefonlarında şarj soketinin bozulmasının temel nedeni, soketin sıvı ile teması ile meydana gelen oksitlenmedir. Bunun yanı sıra cihazın soket kısmından almış olduğu darbeler de şarj soketinizin hasar görmesine sebebiyet verebilmektedir. Şarj soketinizi uygunsuz bir şarj aleti ile zorlamak, elektrik akımına bağlı olarak yaşanan kısa devreler de soketin hasar görmesine neden olabilmektedir.

Acil cep servis olarak bu gibi durumlarda Lenovo marka akıllı mobil cihazlarınızın, şarj soket değişimlerini orijinal yeden parça ile değiştiriyoruz. Bakım ve onarım işlemlerimizin tamamında orijinal yedek parçalardan yararlanıyoruz. Bunu yaparken amacımız cihazınızın orijinal bütünlüğünüzün korunmasını sağlamak, pahasında takılacak yan sanayi yedek parça ile düşüş yaşanmasını engellemek. Ayrıca kullanılan yan sanayi Lenovo şarj soketi parçası cihazınızda yaşanan sorunun tekrarlanmasına da sebebiyet verebilmektedir.

Acil cep servis firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm bakım ve onarım çalışmaları, firmamız garantisindedir ve tamir sonrası, cihazlarımız uzman kadromuz tarafından test edilir.

Cihazlarınıza yapılan donanımsal müdahalelerde, veri kaybı gibi bir durum yaşanmaz ve cihazlarınız Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargolar aracılığıyla adınıza yönlendirilir. Detaylı bilgi için mutlaka arayın!

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Lenovo Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir