ACS-058557

LG Kasa Değişimi

Acil cep firmamız ürünlerinin teknik servis konusunda son derece hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bu açıdan müşterilerimizden tam not alabilmek adına son derece uzman ve tecrübeli ekiplerle çalışmayı tercih etmekteyiz.  Bu yüzden gönül rahatlığı ile acil cep servisin önemli olduğu akıllı telefonlarımızı tercih edebilirsiniz.

Açıklama

Akıllı telefon kasalarında zamanla çizilme olabilmektedir. Bu genel itibari ile telefon kılıfının kullanılmamasından ve ya düşmelerden kaynaklanan bir durumdur.  Ayrıca kazayla düşmelerde kasalarda ezilme, içe doğru göçme görülebilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında kasa değişimi işleminin yapılması gerekmektedir.

Acil cep servisi firmamızın teknik servis elemanları son derece titizlikle yürüttükleri işlerini 24 saat izlenen kamera bulunan özel odalarda yapmaktadırlar. Bunun sebebi orijinal parça kullanımını denetlemeyi kolaylaştırmaktır. Çünkü yapılan kasa değişiminde akıllı telefonun orijinal parça kullanılmadığında değeri düşmektedir. Bu da kullanıcılar açısından istenmeyen bir durumdur. Bu açıdan kasa değişimi yapılan akıllı telefonda herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamayacağınızı garanti edebilmekteyiz. Birçok yerde acil cep servis noktamız bulunmaktadır. Bu acil servis noktalarından size en yakın olanına gidebilir ve faturanız ile akıllı telefonunuzu teslim edebilirsiniz. Kasa değişim işlemi çok uzun sürmemekle birlikte sizin onayınız alınarak her aşaması siz oradan ayrılmadan gerçekleştirilir. Kasa değişim işlemi bittikten sonra akıllı telefonunuz tarafınıza teslim edilir. Eğer isterseniz ücretsiz kargo hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu kargo işlemi 3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Akıllı telefonsuzu acil cep servisimize gönderir ve yine aynı şekilde arıza çözümü gerçekleştikten sonra tarafınıza kargo yapılır. Kasa değişim işlemi yapıldıktan sonra ürününüz orijinal parça kullanıldığından yeni alınmış gibi elinize gelir. Bu konuda sizden tam not alacağımızı garanti etmekteyiz. Acil cep servis hizmetimizden haftanın her günü hizmet alabilmektesiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LG Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir