ACS-058564

Nokia Batarya Değişimi

Nokia markası ilk bilinen markalardan biri olma özelliğini taşımaktadır. En bilindik marka olma özelliğini taşıyan android sürüme en geç geçmiş olan ancak en geç geçmesine rağmen akıllı telefonlar arasında en sağlam akıllı telefon olma özelliğini taşır. Ancak buna rağmen bir takım problemler de yaşanılabilmektedir. En büyük sorunlar arasında bataryadan doğan problemler yer almaktadır.

Açıklama

Batarya değişim aşamaları   ise öncelik ile batarya fazlaca önemli bir husustur. Hele ki çok dikkate alınmadığı takdirde maddi manevi kayıplar yaşanılabilmektedir. Hele ki bataryanın şişmesi ve bu şişmenin dikkate alınmaması sonucunda bu yaşanacak olan zarar sadece maddi kayıplarla kalmaz insan ve canlı vefatına bile sebebiyet vermektedir. Verilen zarar sadece telefon kaybıyla kalmayıp evde veya dışarıda oluşma ihtimali olan yangınlar ve bu yangınların sebebiyet verdiği maddi kayıplar bu konuda söz konusu olabilir. Telefonun yanması ise cabası olabilmektedir. Batarya değişim aşamaları ise şöyledir: İlk olarak telefonun arka kapağı çıkarılır. Ve arka kapak çıkarıldıktan sonra ise batarya haznesinden çıkarılmalıdır. Bataryanın bulunduğu o yuva bölümü dikkatli bir şekilde tarafımızca büyük bir dikkat ile temizliği yapılmaktadır. Sonrasında ise yeni, sağlıklı olan batarya yine aynı şekilde dikkatli olacak biçimde, büyük bir titizlik ve öngörüyle temizliği önceden yapılmış olan yuvaya yerleştirilmektedir.

Nokia batarya değişimi sonrası ise yapılan bu değişimde telefonunuzun bataryası telefonunuzun ilk alındığı günkü gibi sağlıklı ve kaliteli olacaktır. Yapılan bu değişim ACİL CEP SERVİSİ olarak bünyemizde çalışmakta olan, engin tecrübelere sahip, alanında usta olan kişilerin oluşturmakta olduğu kadrolarca yapılmaktadır. Söz konusu olan değişim ile alakalı herhangi bir sorun olduğu takdirde tarafımıza batarya sorunu yaşamakta olan Nokia telefonu kullanmakta olan kişi bu telefonu bünyemize getirebilmektedir. Kadromuzca uygun görüldüğü takdirde bu değişim de  tekrardan sağlanmaktadır.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nokia Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir