ACS-058563

Nokia Ekran Değişimi

Çok uzun zamanlar harcamakta olduğumuz akıllı cep telefonlarında meydana gelmekte olan bir takım bozukluklar, aksamalar meydana gelmektedir. Bu aksamaların sebepleri genellik ile telefonun oldukça fazla şekilde kullanımından kaynaklanmaktadır. Nokia markası oldukça köklü telefon firmalarından biri olup Andoid sürüme oldukça geç bir zaman diliminde geçmiş olan marka olma özelliği taşımaktadır. Ve de özellik ile diğer markalara nazaran en sağlam olarak bilinmekte olan Nokia telefonlar, en sağlam android telefon olma özelliği de taşımaktadır.  Ancak bu sağlamlığa rağmen Nokia android telefonlarda bir takım bozukluklar gerçekleşmektedir. Bu bozulmaların başlıcası ise ekranlardan kaynaklanmaktadır.

Açıklama

Ekran değişim sebepleri ise birden çok şekilde  bulunmaktadır. Özellik ile telefonun hor kullanılmasından ötürü, yere düşmesi, kırılması, çarpması gibi sebepler ile ekran verimi düşer kullanılamaz hale gelir. Telefon ekranının kullanılamaması ise telefonun işlevselliğini göremememize, telefonu kullanamamamıza sebebiyet vermektedir. Telefonu günlük hayatımızda kullanmamamız, günlük rutinimizin dışına çıkmamıza, bir çok işimizin yetişememesine sebep olmaktadır. Bu durumda yapılması gereken nokta Nokia akıllı telefonu ACİL CEP SERVİS olarak  yetkili servise getirmek, ekran değişimi yaptırmak olacaktır. Bu değişim ile telefon eski halini almakta ve telefonu en verimli olacak şekilde kullanımına devam edilmesi sağlanmaktadır.

Ekran değişim süreci ise Acil CEP SERVİSİ olarak tarafımıza teknik servise getirilen telefonlar en iyi, en kaliteli şekilde bakılmakta ve de büyük bir titizlik ve dikkat ile inceleme  yapılmaktadır.  Bu inceleme sonrasında telefondaki ekranın değişimine karar alınmış ise yarım saat gibi kısa bir sürede bu değişim yapılmaktadır. Anlayacağınız üzere telefonu bıraktığınız gün aynı gün içerisi gibi çok kısa bir zamanda telefon kullanıcısına, telefon sahibine en kaliteli şekilde tarafımızca teslim edilmektedir. Aksi bir durum söz  konusu olduğunda ise bizlere bildirmeniz fazlası ile yeterlidir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nokia Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir