ACS-058565

Nokia Kasa Değişimi

Hayatımızda oldukça büyük bir rol oynamakta olan cep telefonlarının adeta merkezi gibidir kasa. Ve bu kasada meydana gelecek olan her hangi bir aksilik telefonun geri getirilemeyecek derecede bozulmasına sebep olabilmektedir.  Yaşamımızın içinde bu kadar büyük rol oynayan cep telefonlarında meydana gelecek olan bu durum oldukça büyük bir sorun yaratacaktır. En köklü, bilindik marka olma özelliğini barındıran Nokia telefonlarında da bu problemli durum geçerliliğini korumaktadır. Android sürüme en geç geçen marka olma özelliğini taşımakta olan Nokia buna rağmen android sürüm akıllı telefonlarda da en sağlam telefon olma özelliğini taşımaktadır. Ancak belirtildiği gibi Nokia telefonlarda da kasa bozulmaları gibi durumlar da sık bir şekilde görülmektedir.

Açıklama

Kasa değişim süreci ise kasa bölümü telefon için oldukça sık ve telefon için görülmekte olan büyük sorunlardan biridir. Acil cep servis olarak kasa değişimi yapan uzman, sağlıklı ve tecrübeli olan kadromuz bu değişimi şu şekilde yapmaktadır; kasa yuvasından, haznesinden çıkartılmalı o çıkartılmış olan bölüm yani yuva bir güzel temizlenmeli ve çok dikkatli bir şekilde yeni kasa takılmalıdır.  Bu işlem yapılması oldukça büyük bir titizlik ve dikkat gerektirmektedir. Aksi takdirde telefon kaybı gibi büyük sorunlar ile karşılaşılabilmektedir telefon kullanıcıları.  Ve bu işlemin yapılma süresi bizlerce yaklaşık olarak yarım saat gibi kısa bir süre olmaktadır. Yani telefonu tamir edilmesi üzere bıraktığınız gün kısa bir süre sonra alabilmektesiniz.

Kasa değişimi sonrası ise yapılan bu değişim sonrasında telefon eski halinden daha sağlıklı bir hal alacaktır. Ve yaşanabilecek bir bozuklukta tarafımıza telefonu geri verebilmektesiniz. Acil cep servisi Uzmanlarımızca uygun görüldüğü taktir de değişim tekrardan yapılmaktadır. Ancak uygun görülmez ise aynı gün içerisinde telefon sahibine bilgi verilmekte ve de teslim edilmektedir Nokia akıllı telefon.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nokia Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir