ACS-058566

Nokia Şarj Soketi Değişimi

Sürekli olarak telefon kullanımından kaynaklanan bir takım problemler, sorunlar oluşmaktadır. En büyük sorun ise şarj problemi olmaktadır. Şarj sorunu denildiği vakit ilk etapta akıla gelen şarjın sürekli olarak hızlı bir biçimde bitmesi sorunudur. Hızlı şarj tüketim sorunu olan telefonlarda şarj hızlı ve düzensiz bir biçimde harcanmaktadır. Ancak bu sorunların üstüne bir de telefonun şarj olamama sorunu eklenmektedir.

Açıklama

Telefonun şarj edilememe sorunu iki kaynaktan gerçekleşmektedir. İlki şarj aletinin kendisinden kaynaklanmaktadır. Diğer sorunlar ise telefonun şarj soketinden kaynaklanmaktadır. Bu şarj edilememesi sorununun asıl kaynağının anlaşılabilmesi için ilk etapta sağlam ve sağlıklı şarj aletinin şarj sorunu yaşayan telefona takılması gerekmektedir. Bunun sonucunda telefonun şarj edilmesinde her hangi bir sıkıntı yoksa şarj edilememe sorununun şarj aletinden kaynaklanmadığı anlaşılmaktadır. Ancak sağlam şarj aleti takıldığı halde telefonun şarj edilememe sorununun devam ettiği görülüyorsa sorunun asıl kaynağının şarj soketi olduğu anlaşılmaktadır. Bu durum yaşandığı takdirde de Acil cep servisine gidilmesi önerilmektedir.

Nokia akıllı telefon şarj soketi değişim aşamaları ise şu şekilde gerçekleşmektedir: çok uzun bir zaman boyunca kendi uğraşı alanı uzmanlaşmış olan kişilerin oluşturmuş olduğu Acil Cep Servisi kadromuzca telefon incelemeye alınmaktadır . Bu inceleme sonucu alınacak karar sonrasında Nokia akıllı telefon şarj soketi değişimi yapılmaktadır.  Haznesinden büyük bir dikkat ve titizlik ile çıkarılması gerekmekte olan şarj soketi çıkarıldıktan sonra yuvası temizlenmeli, yeni şarj soketi takılmalıdır.

Yeni şarj soketinin takılması ile şarj bölümü ilk günkü hâlini almaktadır. Herhangi bir problem, sorunun yaşanması dahilinde bizlere Acil Servis Ailesi olarak ulaşabilir sorun yaşanan telefonlarınızı Türkiye’nin hangi noktasında olursanız olun gönderebilirsiniz. Bu gibi durumlarda yapılmış olan telefon 3 iş gün içerisinde gönderimi yapılmaktadır.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Nokia Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir