İndirim!

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Servis Ekran Değişimi

(1 Review )

OnePlus 7T Pro McLaren Edition  fiyatı 1700 TL’dirAcilcepservis garantisi ile birlikte orijinal ürün kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından 1 ay boyunca garanti kapsamına girmektedir. OnePlus 7T Pro McLaren Edition  ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorunda (Kullanıcı hatası dışındakiler) garanti süresince uzmanlarımız ücretsiz olarak ekran değişimi işlemini yapmaktadır. Unutulmamalıdır ki 1 ay garanti dışında servisimiz ekstrem durumlar dışında yine yardımcı olmaktadır. Ekran değişimi sonrasında olarak koruyucu cam hediyemizdir.

Açıklama

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Ekran Değişimi

Marka: OnePlus 
Model: OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

Oneplus  marka telefon kullanıcıları için OnePlus 7T Pro McLaren Edition ekran değişimi nasıl yapılır? Sorusunun cevabını detaylı şekilde açıklıyoruz. 

İçerik

 


OnePlus 7T Pro McLaren Edition Ekran Değişimi 

Teknolojik cihazlarda yaşanan problemler karşısında ürünün kendi orijinal parçasıyla yapılacak olan değişim işlemi cihazın sorunsuz çalışması açısından önemlidir. Bazı durumlarda orijinal parça kullanılmaması özellikle telefon ile uyumlu olmayacağından sorun yaşanmasına neden olabilir. Bu konuda firmamız gerekli hassasiyeti göstererek tamamen markanın modeline uygun orijinal parça ile değişim işlemi yapmaktadır.

Kaliteli kullanım olanağı elde edebilmeniz için her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan değişim işlemleri sırasında öncelikle marka ve model üzerinde gerekli incelemeler yapılmaktadır. Daha sonrasında belirlenen sorunun çözülebilmesi için orijinal parça kullanımı sağlanmaktadır. Ekranda yapılacak olan değişim işlemleri sonrasında cihazınızı sorunsuz şekilde kullanabilmeniz için modele uygun ekran kullanımı sağlanmaktadır. 

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Firmamız ile yapacağınız görüşmeler dahilinde hizmet talebinde bulunmanız durumunda OnePlus 7T Pro McLaren Edition ekran değişimi için ekibimiz öncelikle gerekli itinayla göstererek dikkatli bir şekilde kırılan ekranın çıkartılmasını sağlamaktadır. Bu noktada özellikle telefona zarar vermemek için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Telefonunuzun ekranının kırılması durumunda bizzat kendiniz müdahale etmeniz halinde telefona onarılmayacak hasarlar verebilirsiniz. Bu nedenle mutlaka profesyonel yardım almanız gerekir.

Telefonum kırılan ekranın çıkartılmasının ardından ekranın altında varsa tozlar temizlenmektedir. Daha sonrasında orijinal yeni ekran telefona uygun şekilde takılmaktadır. Bu noktada kullanmış olduğumuz teknolojik ekipmanlar yapılacak işlemin sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gerekli bütün çalışmalarda son sistem teknolojiye sahip ekipmanlar yer vermektedir.

Onarım Ne Kadar Sürer?

Onarım işlemini en kısa süre içerisinde tamamlamak için yeterli sayıdaki ekip ile hizmet sağlamaktayız. Teknoloji özellikle günümüzde hemen hemen her alanda yer almaktadır. Bu nedenle gün içerisinde devamlı olarak telefon kullanımı söz konusu olmaktadır. Telefonunuzu uzun süre kullanmamanız sorun yaşamanıza neden olabilir. Bu nedenle firmamız gerekli hassasiyeti göstererek en kısa süre içerisinde onarım işlemini tamamlayarak telefonunuzu yeniden kullanıma hazır şekilde teslim etmektedir.
 

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Ekran Değişimi Fiyatı 

Kullanmakta olduğunuz farklı modellere göre OnePlus 7T Pro McLaren Edition ekran değişimi fiyatları değişmektedir. Bu nedenle ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan incelemelerin ardından kullanmakta olduğunuz modele göre belirlenecek olan fiyatlar üzerinden hizmet almanız sağlanmaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler iletişim bilgileriniz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi alabilirler.

Orijinal parça ile yapılacak olan değişim işlemleri sonrasında garanti kapsamında hizmet almanızı sağlamaktayız. Firmamız hizmete başladığı günden itibaren özellikle müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmak adına belirlemiş olduğu kalite standartlarında çalışmalarını devam ettirmektedir. 
 

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Kasalı Ekran Değişimi

Mobil cihazlarda ekran değişimi kasalı ya da kasasız olarak yapılabilir. Kasasız ekran değişiminde sadece telefonun ekranı değişir. Kasalı değişimde ise ekranı destekleyen yan çıtalar da değişecektir. Bazı cihazlarda kasasız değişim yapılırken bazılarında ise mutlaka kasa ile ekran değişimi yapmak gerekir. Kasalı ve kasasız ekran değişimi arasında maliyetten ötürü biraz fiyat farkı bulunur. Kasalı ekran değişimi bir tık daha pahalı olacaktır. 

Cihazınızın kenarları çizildiyse, düşme ile darbe aldı ya da kırıldıysa kasalı değişim daha doğru olacaktır. Bu şekilde ekran değişimi sonrası cihazınız yepyeni görünecektir. İsterseniz kasa renginde değişiklik yaparak cihazınızın farklı görünmesi de sağlanabilir.

Ekran Değişimi Sonrası Kullanıcı Deneyimi

Yıllardır aynı şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olan firmamız yapmış olduğu her çalışma da göstermiş oldu hassasiyet ile müşteri beklentilerine uygun şekilde hizmet sunmaktadır. Firmamızı tercih etmeniz durumunda OnePlus 7T Pro McLaren Edition ekran değişim işleminin tamamlanması ile kısa süre içerisinde telefonunuzu teslim alarak herhangi bir sorun yaşamadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

İtinalı şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar doğrultusunda özellikle evde etmiş olduğumuz geri dönüşlerin olumlu olması yapmış olduğumuz işin başarısını ortaya koymaktadır. Kullandığınız cihazdaki ekran değişiminin ardından herhangi bir problem ile karşılaşmadan aynı şekilde sağlam ve kullanışlı olarak telefonunuzu teslim alabilir ve uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirler.
 

Görüntünün olası içeriği: telefon
OnePlus 7T Pro McLaren Edition Ekran Değişimi

Acil Cep Servis olarak tüm marka ve modellerin ekran değişim hizmetlerinin yanında bakım ve onarım, garantili değişim bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçip, anlık bilgi alabilirsiniz.

 

OnePlus 7T Pro McLaren Edition ekran değişimi fiyatı 1 ay telefon tamiri teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran, ön cam dokunmatik alan, dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmaktadır.

Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 1 ay telefon tamiri imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Acil Cep Servis garantisi kapsamında oldukça titiz ve verdiği sözün arkasındadır. Ekranlarınız değişimden sonra "kırılmadığı sürece" bir sorunla karşılaşıldığında tekrar ücretsiz onarım hakkını müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak bunu web sitemizden de alenen ilan ederek, verdiğimiz hizmetimize güvenerek gönül rahatlığı ile bu durumun geçerliliğini de garanti etmektedir. Sizlere sağladığımız garanti kapsamında bir durum olduğunuz zaman mutlaka firma yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Güvenlik nedeni ile cihazlarınızın tamir, onarım bilgileri kendi sistemimizde bulunduğu için değişimlerde sorun yaşayan müşterilerimizin cihazlarının tamir süresini görebilmekteyiz ve garanti süresi kapsamında olan cihazların tekrar ücretsiz bir şekilde onarılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle garanti belgenizi de aksi bir durum için mutlaka saklayınız.

Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo'yu arayarak sadece 406864844 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

 

 

 

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak hesap numaralarımızdan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

TEL : +90 534 392 72 86
GSM : +90 543 787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.
Tel: 0534 392 7286
Email: destek@acilcepservis.com


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00
Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 5]
Telefon Tamiri
OnePlus 7T Pro McLaren Edition Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Yazı Adı
OnePlus 7T Pro McLaren Edition Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Açıklama
OnePlus 7T Pro McLaren Edition ekran değişimleri en sık yaşanan sorunlardan olan ekran kırılması hallerinde orijinal parçalarla değişimin kalitesini sizlere yaşatıyoruz. Merak ettiğiniz soruları yanıtlamak üzere bu yazıda sizleri bilgilendiriyoruz.
Yazar
Yazar
Acil Cep Servis Hizmetleri
Firma Logo

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Servis Ekran Değişimi için 1 inceleme

  1. Acil Servis Servis

    iyi

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir