ACS-058567

OnePlus Ekran Değişimi

Oneplus, 17Aralık 2013 yılında Çin devletinde kurulmuş Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisidir. Oneplus’ın kurucuları, Pete Lau, Carl Pei’dir. Çeşitli sebeplere bağlı olarak ekranı kırılan veya çatlayan Oneplus ekran değişimi firmamızın sunduğu garanti kapsamında sağlanmaktadır. Her hangi bir nedenden ekranı zarar görmüş telefonlarınızın değişimini acil cep servisi hizmetimizle güvenli bir şekilde sağlayabilirsiniz. Firmamız, Oneplus orijinal ekran garantisiyle sizlere sunduğu hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Her hangi bir gecikme veya problem yaşatmadan sizlere hızlı bir şekilde ekran değişimini gerçekleştiriyoruz. Oneplus ekran değişimi için güvenilir ve profesyonel bir ekip çalışmasıyla sorunsuz bir şekilde işleminizi tamamlamaktayız.

Açıklama

Ekran değişimi OnePlus teknisyenlerimiz bu alanda işin uzmanı olup cihazınızda değişim esnasında her hangi bir çizilme bozulmaya neden olmadan gerekli malzemeler kullanılarak dikkatle sökülmektedir. Ekran değişimi komple sağlamaktayız. OnePlus ön cam, dokunmatik alan ve dış panel olarak tamamlanır. Cep telefonunuzdaki her hangi bir bilgi ya da verilerinize zarar gelmez. OnePlus cihazınızda ekran değişi sağlandıktan sonra hiçbir şeklide dokunmatik hassasiyetinde, hızında, ekran parlaklığı veya çözünürlük kalitesinde hiçbir değişiklik yaşanmadan cihazınızı teslim alabilirsiniz. Bizler ekran değişiminde işinin uzmanı bir ekip çalışmasıyla müşteri odaklı hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. OnePlus garanti belgenizle kullanıcı hatalarının dışında karşılaştığınız sorunlarda profesyonel ekiplerimizle acil cep servisi hizmetimiz ile hızlı bir şekilde sizlere gerçekleştirmekteyiz.

Oneplus ekran değişimi çatlama kırılma veya her hangi bir darbe sonucunda zarar görmesi durumunda ekran değişikliği sağlanmalıdır. Ekran değişimi sağlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

  • Ekran değişimi profesyonel OnePlus teknisyenleri tarafından gerçekleştirilmelidir
  • Kullanılan OnePlus ekranı orijinal olmalıdır
  • Ekran değişimi sağlandıktan sonra 1 ay boyunca servis garantisi sağlanmalıdır.

Acil cep servisi olarak bizler yaptığımız işte uzman ekip çalışmasıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“OnePlus Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir