ACS-058569

OnePlus Kasa Değişimi

OnePlus kasa değişimi uzman ekiplerimiz tarafından maksimum bir saat içerisinde tamiri veya kasa değişimi sağlanmaktadır. OnePlus kasa değişiminde tamamen orijinal kasa kullanılarak sağlıklı bir şekilde cihazınızı teslim ediyoruz. Kasada meydana gelen problemler acil servis hizmetimizin profesyonel ve güvenilir ekipleri tarafından cihazınızdaki arıza veya sorunlar arıza tespit programına tabi tutularak OnePlus kasa değişimi işlemi sağlanmış oluyorlar. Kasa değişim işlemi sağlandıktan sonra cihazınızı ilk gün ki gibi hızlı ve akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Açıklama

OnePlus kasa değişimi esnasında cihazdaki hiçbir bilgi programla alakalı bir değişiklik yapılmamaktadır. Kasa değişimi yapılan cihazınızı teslim ettiğiniz şekilde geri alabilirsiniz. Acil cep servisi hizmetimizle yapılan değişiklikler sonrasında 1 ay süreyle tarafımızdan garanti kapsamına alınmaktadır. Garanti kapsamı dışına çıkmış OnePlus kasasıyla alakalı işlemlerinizde sizlere gerekli bilgi ve desteği sağlayarak müşteri memnuniyetini sağlayıp sektörümüzün en kaliteli hizmetini sunmaya devam etmekteyiz.

Acil cep servisi ayrıcalığıyla profesyonel teknisyenlerimizin hizmetinde OnePlus kasa değişiminizi hızlı ve güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Ekibiz tarafından arıza tespiti sağlanarak çözüm yollarını belirleyip orijinal kasa değişikliğiniz sağlanmış oluyor. Acil cep servisi hizmeti olarak bizler OnePlus kasa değişiminizi hızlı ve güvenli çözümlerle sağlamaktayız. OnePlus kasa değişinde acil cep servisi olarak size uygun fiyatlarda ve kaliteli bir şekilde hızlı çözümler sunmaktayız. OnePlus telefonunuz hangi modelde olursa olsun kasa değişiminizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. OnePlus5, oOnePlus3t, OnePlus3, OnePlus2, OnePlus One tüm bu modellerde orijinal kasa değişimi sağlamaktayız. Acil cep servisi hizmeti için bizlere ulaşarak donanımlı ekiplerimiz eşliğinde en uykun koşullarda gerekli bilgiler aktarılarak güvenli bir şekilde OnePlus kasa değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Bize ulaşın hızlı ve kaliteli hizmetin ayrıcalığını yaşayın. Yapılan kasa değişikliği sonrasında 1 ay süreyle garanti kapsamına alıp ücretsiz hizmet sağlayarak sizlerin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“OnePlus Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir