ACS-034017

Oppo Arka Kamera Değişimi

(1 Review )

Telefonlarımızın hayatımıza bu denli girmesi ile adeta telefon ile bütünleşme söz konusu olmuştur. Hayatımızın her alanında kullanmakta olduğumuz bu akıllı cep telefonlarında doğan her hangi bir aksaklık hayatımızı adeta durma noktasına getiren bir etken olmuştur. Bu önemli olan etkenlerden biri ise arka kamerada yaşanmakta olan problemlerdir.

Açıklama

Arka kamera değişimine neden olan sebeplerin başlıca sebebi telefonun ağır darbeler alması veya sert zemine çarpması, düşmesi sonucu kamera merceğinde meydana gelen çatlama, çizilme gibi etkenlerdir ve değişim için mecbur sebepler arasında gösterilmektedir. Bu mecbur sebepler arasında gösterilmemekte olan sebepler ise tüm kameralarda bulunmakta olan çekim sınırıdır. Her kameranın belirlenmiş olan bir çekim sınırı bulunmaktadır. Bu çekim sınırına her geçen gün yaklaşılmış olduğu için çekim kalitesi oldukça düşüş göstermektedir. Bu kalitesiz çekim kalitesini isteyen kişiler arka kamera değişimi için Acil Cep Servisi olarak teknik servis olan bizleri tercih etmektedirler.

Oppo arka kamera değişim süreci ise telefon kullanıcısı tarafından bünyemize getiriliş olan Oppo akıllı telefon ilk etapta, ilk olarak bizim çatımız altında çalışmakta olan alanında son derece uzmanlık taşıyan büyük bir tecrübe sahibi kişilerin oluşturmuş olduğu kadro tarafından incelemektedirler. Bu inceleme sonucu telefondaki arka kamera değişimi yapılması uygun görülmemesi halinde aynı gün içerisinde telefon, sahibine teslim edilmektedir. Telefondaki arka kamera değişimi yapılacak ise bu durum da telefon sahibine bilgi olarak verilmektedir. Bunun sonucunda yapılan arka kamer değişim süresi yaklaşık olarak yarı saat gibi kısa bir süredir. Telefonunuz uzman kadromuz ustalığında son teknoloji ile geliştirilmiş olan ekipmanımız ile yapılmaktadır. Bu yapılan Oppo arka kamera değişimi sonrası kamera çekim kalitesi ilk günkü gibi yüksek çekim kalitesi halini alır.   

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Oppo
Model
Arka Kamera Değişimi
Fiyat
Sorunuz Fiyat
Hizmet Durumu
Available in Stock

Oppo Arka Kamera Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir