ACS-034018

Oppo Arka Kapak Değişimi

(1 Review )

Hayatımızda her geçen gün da çok yer tutan cep telefonlarımız sıkça kullanılmasından ötürü bir takım sorunlar doğurmaktadır. En sık şekilde görülmekte olan sorunlardan sadece biri  ise  arka kapak çatlamaları, kırılmaları gibi sorunlardır. Özellik ile telefonun dış bölgesinde bulunmakta olduğu için arka kapak daha çok dış darbelere açıktır. Yani telefon sert bir zemine çarptığında da darbe görecek olan arka kapaktır, katı ve sert bir cisimle darbe aldığında da ilk hasar görecek olan arka kapaktır. Ve bu bölüm android telefon için bütünleştirici olan oldukça önemli bir bölümdür.

Açıklama

Arka kapak değişim sürecinin başlangıcı ise Acil Cep Servisi olarak tarafımıza arka kapak değişimi için, amacı ile  getirilmiş olan Oppo marka akıllı  telefon alanında uzman , tecrübe sahibi olan kişilerin oluşturmuş olduğu kadro tarafından incelenmekte ve bu inceleme sonrasında tarafımızca telefon sahibine bilgi verilmektedir. Bu telefondaki arka kapak değişim işlemi yaklaşık olarak , günün yoğunluğuna göre de değişmekte olup, yarım saat ile iki saat arası gibi kısa bir vadede   değişimi yapılmış olmaktadır. Sadece bir bölge için değil, Türkiye’nin her bölgesi, her noktasından da siz değerli telefon kullanıcılarına en yetkin  hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Arka kapak değişimi sonrası ise yapılan bu Oppo arka kapak değişimi sonrası Oppo marka akıllı telefonunuz ilk alındığı günkü kalitesine kavuşmaktadır Acil Cep Servisi olarak uzman, tecrübeli kadromuzdaki kişilerin oldukça titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmasının karşılığında almış olunan verim ile. Ancak herhangi aksi bir durum yaşandığı takdirde telefonunuzu tekrardan bizlere getirme hakkınız mevcuttur. Teknik servisimizce incelenen telefon uygun görülmesi halinde değişime alınmaktadır. Ancak değişime de uygun görülmemiş olan telefon,  telefon sahibine ayı şekilde, aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Oppo
Model
Arka Kapak Değişimi
Fiyat
Sorunuz Fiyat
Hizmet Durumu
Available in Stock

Oppo Arka Kapak Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Arka Kapak Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir