ACS-058571

Oppo Ekran Değişimi

İnsan yaşamındaki rolü gitgide artmakta olan akıllı telefonlarda meydana gelen en ufak bir bozulma, aksaklık hayatımızı felç edecek noktaya getirmektedir. Hele ki bazılarımızın meslekleri telefonlar üzerine kurulmaktadır. Bu gibi durumda bu mesleği icra eden kişiler için telefon ayrıca bir ehemmiyet taşımaktadır.

Açıklama

Ekran değişimi ise türlü türlü sebeplerden telefon ekranları değişmesi gerekebilmektedir. Bu sebepler ise öncelik ile telefonun darbe almış olması, telefonun yere düşmesi veya hiç beklenmeyen durumlardan ötürü ekranın çizilmesi gibi durumların söz konusu olmasıdır. Ekranın çizilmesi ile telefondan alınacak olan verim oldukça düşmektedir. Bu durumu istemeyen telefon kullanıcısı yani tüketici tarafımızca yapılmakta olan teknik servise ekran değişimi yapılacak olan akıllı telefonu getirebilmektedir. Alanında uzman olan kadromuz ile çok büyük bir titizlik ve çok büyük bir dikkat ile akıllı telefon ekran değişimi yapılmaktadır.

Ekran değişim sürecinin başlangıç noktası ise ekran kırılması, ekran çatlaması, ekran çizilmesi gibi sebeplerden getirilen o akıllı oppo telefonlarını teslim alır almaz Acil Cep Servisi olarak uzmanlarımız incelemeye almaktadırlar. Bu inceleme sonucu telefonun ekran değişimine karar verilmez ise telefonu sahibine aynı gün içerisinde teslimatı yapılmaktadır. Eğer ekran değişimi yapılacak ise bu bilgi telefon kullanıcısına verilmektedir. Ve teslim edilen gün içerisinde yaklaşık en geç 2 saatlik bir süre zarfında ekran değişimi yapılıp telefon, sahibine teslim edilmektedir. Ve gün içerisinde telefonun yapım aşamaları hakkında telefon kullanıcısına bilgi an be an verilmektedir. Garanti kapsamı is değişimi yapılan ürün ile alakalıdır. Yani ürün değişimi yapılan ürün 6 ay içerisinde değişimde kaynaklı bir sorun ortaya çıkar ise bu süre zarfında bizlere getirilebilir. Ürün incelemeye alınır ve bu incelene sonucunda değişim yapılmasına karar verilir ise birkaç gün içerisinde eğitim yapılarak ürün teslimatı yapılır.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir