ACS-034019

Oppo Home Tuşu Değişimi

(1 Review )

Daha çok eski model olarak üretilmiş olan android telefonlarda bulunmakta olan home tuşu telefon için adeta ana unsur görevi görmektedir. Oldukça sık olarak kullanılan android telefon ile  için oldukça büyük önem taşımakta olan home tuşunun çok sık ve sert bir şekilde kullanılmasından ötürü kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda da telefonu daha rahat bir şekilde kullanabilmek için bir takım uygulamalar da kullanılabilmektedir. ancak bu gibi uygulamalar virüs içereceği gibi telefona bir takım zararlar da verebilmektedir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına home tuşu bozulmuş olduğu vakit Oppo akıllı telefonlar tarafımız olan teknik servise getirilmelidir.

Açıklama

Home tuşu değişim süreci ise telefonun üzerine su gibi sıvıların dökülmesi, telefonun darbe alması veyahut da yere düşmesi, sık ve sert kullanımı gibi sebeplerden ötürü telefonun home tuşu bozulabilmektedir. Bu durumda teknik servise gidilerek home tuşu değişimi, tamiratı yapılabilmektedir. Bu değişim yapılır iken sorunun kaynağı tespit edilir uzman kadromuzca. Bu tespit yapıldıktan sonra ise tuş haznesinden çıkartılarak değişim sağlanabilmektedir. Bu değişim sonrasında ise telefonunuzun home tuşu eskisinden de daha çok, daha verim alacağınız şekilde kullanıma devam edebilirsiniz.

Teknik servise getirilmiş olan telefonun teslimi ise gün içerisinde tamir için bırakılmış olan home tuşu bozulmuş telefon, aynı gün içerisinde Acil Cep Servisi tarafından teslim alınabilmektedir. Home tuşu değişimi ise yarım saat gibi kısa bir sürede yapılmaktadır. Tabi bu süre o gün içerisindeki iş yoğunluğuna göre de değişim gösterebilmektedir. Getirilen telefonda her hangi bir arızadan ötürü yapılamayacak bir aksaklık söz konusu ise bu durum telefon sahibine doğrudan aktarılmaktadır. Ve de aynı gün içerisinde değişim yapılamayacak olan telefon, telefon sahibine aynı şekilde teslim edilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Oppo
Model
Home Tuşu Değişimi
Fiyat
Sorunuz Fiyat
Hizmet Durumu
Available in Stock

Oppo Home Tuşu Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Home Tuşu Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir