ACS-034020

Oppo Hoparlör Değişimi

(1 Review )

Telefon hoparlöründe sorun oluşması demek telefonun diğer uzundaki kişinin sizin sesinizi net bir şekilde duyamaması, kısık, kesik duyması veyahut da hiçbir şekilde duyamaması anlamına gelmekte olup, sağlık ir şekilde iletişim kurulamaması anlamına gelir. Bu durum da günlük yaşantımızda birçok sorunlara sorun açmaktadır. Bu durumun da devamının gelmemesi adına hoparlör sorunu yaşanmakta olan telefon tarafımız olan teknik servise çok zaman geçmeden mutlaka getirilmeli, uzman kadromuzca incelenmeli gerekli olan değişim yapılmalıdır.

Açıklama

Hoparlör değişimi yapmadan önce kesinlikle ama kesinlikle uygulamanız, bakmanız gereken etkenler bulunmaktadır. Bu etkenler ise şu şekilde gösterilmektedir. Telefonun hoparlör bölümünün temizliği, tozlanmış ise istediğiniz verimi alamayabilirsiniz, şarj soketi bölümünün temiz olması, telefonunuzun sessiz modda olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer bu etkenlere rağmen hoparlör sorunu yaşamaya devam ediyor iseniz bu durumda kesinlikle tarafımıza telefonu getirmeniz gerekmektedir .

Hoparlör değişimi yapma süreci başlangıcı telefonunuz ACİL CEP SERVİSİ olarak tarafımıza getirdiğiniz andan itibaren en büyük bir titizlik ve dikkat ile inceleme yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu yapılan inceleme sonunda hoparlör sorunun nerden kaynaklandığı anlaşılmaktadır. Bu yapılan tespite göre ise şarj soketinden mi kaynaklandığı yoksa hoparlör bölümünün kendisinden mi kaynaklandığı anlaşılır. Anlayacağınız üzere hoparlördeki bir problem şarj soketi bölümünden de kaynaklanabilmektedir. Bu gibi durumlarda arızanın türüne göre şarj soketi de değiştirildiği takdirde hoparlör düzelebilir, keza şarj soketi ile hoparlör bölümünün tümünün değişimi ile de gerçekleşeceği gibi sadece hoparlör bölümünün değişimi ile de gerçekleşebilecektir yapılacak olan işlemdir . Bu yapılacak olan işlem yaklaşık yarım saat ile iki saat arası gibi gün yoğunluğuna göre değişebilecek bir zaman diliminde yapılıp telefon sahibine teslim edilebilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Oppo
Model
Hoparlör Değişimi
Fiyat
Sorunuz Fiyat
Hizmet Durumu
Available in Stock

Oppo Hoparlör Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir