ACS-034021

Oppo Kamera Camı Değişimi

(1 Review )

Her kamerada olduğu gibi Oppo kameralarda da belirli bir çekim haznesi bulunmaktadır. Zaman ile bu çekim haznesinin dolması ile birlikte çekim kalitesi de düşmeye başlar bu sebeptendir ki telefonun çekim kalitesi ilk gün alındığı gibi olmaz. Çekim kalitesini artırmak için kamera değişimi yapmak isteyenlerin yanı sıra mecbur sebeplerden de kamera camı değişimi yapmak isteyenler bulunmaktadır.  Bu mecbur sebepler ise kamera camının kırılması, çizilmesi gibi durumlarıdır. Özellik ile telefon kamerası ile geçini sağlayan kişiler için bu unsur oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Açıklama

Kamera camı değişim aşamaları özellik ilke insan yaşamına sosyal medya gibi etkenlerin girmesi ile telefon kameraların çekim gücünün kalitesi gün geçtikçe büyük bir önem kazanmaktadır. Hele ki kameranın kırılması gibi durumlar bazı telefon ve sosyal medya kullanıcıları için oldukça büyük bir önem taşıdığı için onlar adına hayat durma noktasına gelir. Bu gibi durumların yaşanmaması veyahut da daha kısa süre yaşanması için sorun yaşanılan telefon tarafımıza teknik servise getirilmelidir. Oldukça hassas bir şekilde yapılacak olan bu değişim telefon için büyük bir önem taşımaktadır. Aksı takdirde telefonun başka bölümlerine de zarar gelebilme söz konusudur. Bu sebepten kamera sorunu yaşanan telefon bizlere ACİL CEP SERVİSİ OLARAK uzman kadromuza teslim edilmelidir. Teknolojide son ekipmanlar ve tecrübe sahibi olan kadromuz ile siz telefon kullanıcılarının telefonları en hızlı bir şekilde değişim yapılmış olup aynı gün içerisinde problem yaşanan telefonun teslimatı yapılacak olacaktır.

Kamera camı değişimi sonrası oppo kamera camı değişimi sonrası telefonun çekim gücü, kalitesi ,ilk günkü gibi olmaktadır. Telefonunuz adeta yepyeni ve sapasağlam olmaktadır. Bu değişimin sebebiyet verdiği herhangi bir problem ya da   aksaklık olması durumunda telefon değişimi, kamera değişimi tekrardan yapılabilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Oppo
Model
Kamera Camı Değişimi
Fiyat
Sorunuz Fiyat
Hizmet Durumu
Available in Stock

Oppo Kamera Camı Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Kamera Camı Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir