ACS-058573

Oppo Kasa Değişimi

Akıllı cep telefonlarının işlevselliği arttıkça hayatımızdaki rolü telefonların büyümektedir. Öyle ki elimizden de düşmeyen bu telefonlar bozulduğu vakit elimiz ayağımız kesilmiş gibi olmaktayız. Çünkü bu telefonlar adeta elimiz ayağımız olmuş durumdalar. Bu kadar yoğun şekilde kullanılan bu cep telefonları elbet ki bir takım eksiklikler yaşanmaktadır. Özellik ile kasa ile alakalı olarak yaşanan sorunlar telefon için oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Adeta bir telefon beyni görmekte olan kasalar türlü sebeplerden dolayı bozulabilir, çizilebilir, kırılabilir veyahut da rengi solabilmektedir.

Açıklama

Oppo Kasa değişim yapılma aşamaları ise yaşamımızda fazlaca yoğun olarak kullanmakta olduğumuz bu telefonlar her android telefonda olmuş olduğu gibi Oppo Andoid telefonların kasalarında da bozulma, çizilme, rengin solması gibi durumlar görülmektedir. Bu şekilde hasar görmüş Oppo akıllı telefonlarının kasa değişimi uzaman kadromuzca son model aletlerimiz ile yapılmaktadır. Çok kısa süren bu değişim işlemi aşamaları telefon kullanıcısına an be an bilgi olarak verilmektedir. Telefon ilk olarak bizlerce incelenmekte, uygun görülmemesi durumunda telefon sahibine aynı gün içerisinde iade edilmektedir. İnceleme sonrasında değişim yapılacak olan ürünün değişim işlemi ise yaklaşık otuz dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Kasa yuvasından çıkarılır özel bir ekipman ile bunun sonrasında ise o yuva bölüm temizlendikten sonra yeni olan kasa yuva bölümüne yerleştirilmektedir.

Oppo telefon kasa değişimi sonrası telefon yeni kasa ile oppo telefon ilk günkü kasa kalitesine ulaşacaktır. Telefonunuzu   ilk aldığınız günkü kalitesi ve verimliliği ile kullanabilme avantajına büyük ayrıcalık ile hak kazanmış olmaktasınız. Tarafımızca ACİL CEP SERVİS ailesi olarak en verimli, en kaliteli bir hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermekten büyük bir kıvanç ve mutluluk duymaktayız.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir