ACS-034022

Oppo Kulaklık Soketi Değişimi

(1 Review )

Kulaklık  cep telefonu kullanıcıları için oldukça büyük bir öne taşımaktadır. Gerek telefon konuşmaları gerekse gün içinde yapılan müzik dinlemeleri, video izlemeleri kulaklık ile halk içinde de yapılabilmekte idi, bir başkasını rahatsız etmeden. Anlayacağınız üzer günlük yaşamda oldukça sık şekilde kullanılmakta olan cep telefonları ve kulaklıklar zaman zaman bir takım aksilikler yaşatabilmektedirler. Bu aksilik akabinde ise  yaşam kalitemizde düşüşler meydana gelmektedir bu yaşam kalitesinin düşmemesi adına yapılacak olan unsurlar bulunmakta. Bu yaşanan kulaklıktan ses gelmemesi durumunun da kaynağı araştırılmalı ve bu kaynağa uygun şekilde tespit edip sonuca gidilmelidir.

Açıklama

Kulaklık soketindeki bozukluğun anlaşılması ise ilk olarak bu bozukluk fark edildiği zaman kulaklıktan  kaynaklanabileceği için bu aksaklığın , kulaklık değiştirilmelidir kulaklık değiştirildikten sonra ise yeni ve sağla kulaklık takıldıktan sonra da aynı problemin devam etmesi halinde kulaklık soketinden kaynaklandığı anlaşılmaktadır bu sorunun .Bu soruna neden olan faktörler ise telefonun yere düşmesi, telefonun darbe alması gibi etkilerdir. Aynı zamanda bu faktörlere soketin içine sıvı madde girişi ve nem algılanası gibi durumlar da eklenebilmektedir.

Kulaklık soketi değişimi ise bu durum algılandığı vakit telefonlarınızı tarafımız alanında uzman olan tecrübe sahibi kadromuzu ellerine bırakabilirsiniz. Acil cep servis olarak kullanılmakta olan son model, son teknoloji ürünü olan alet, ekipmanlar ile telefonunuzun problemi tespit edilip, değişimi yapılacaktır. Kulaklık soketi değişimi aynı zamanda şarj soketi il de alakalı olabileceği için oldukça büyük bir dikkat ve büyük bir titizlik ile kulaklık soketi değişimi yapılmaktadır. Ve siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vererek büyük bir kıvanç ve mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Sadece bir bölgeye hizmet vermediğimiz gibi Türkiye’nin dört bir yanından bizler ulaşabilir, problemli olmakta olan telefonunuzu gönderebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Oppo
Model
Kulaklık Soketi Değişimi
Fiyat
Sorunuz Fiyat
Hizmet Durumu
Available in Stock

Oppo Kulaklık Soketi Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Kulaklık Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir