ACS-034023

Oppo Mikrofon Değişimi

(1 Review )

Hayatımızda oldukça büyük ve önemli bir rol oynayan akıllı cep telefonlarında sık kullanımdan ötürü doğan birçok sebepten ötürü bozulmalar, aksaklıklar meydana gelmektedir. Bu aksaklıklardan bir tanesi telefonun başlıca görevi olan iletişim unsurunu derinden etkilemekte olan bir unsurdur. Mikrofonun bozulması ile karşı taraf ile iletişimimiz sıkıntılı bir hal alır ve gün içerisinde birçok sıkıntılı duruma düşmemize yol açar. Bu sıkıntılı durumların yaşanmaması adına ilk etapta mikrofondaki gelen problemli sesin sorununun kaynağına inilmesi gerekmektedir. İlk etapta bakılması, incelenmesi gereken unsurlar bulunmaktadır.

Açıklama

Mikrofon değişimi yapılmadan evvel bakılması, incelenmesi gereken unsurlardan sadece bir kaçı; ilk etapta telefonlarımızda bulunmakta olan telefon modlarını kontrol etmeliyiz. Bu modlardan sessiz olan modun telefonda seçilmesi halinde telefondan mikrofon bozuk olmasa bile ses gelmez. Bu sebepten ötürü telefonunuzu teknik servise götürmeden evvel telefonu bu modda bırakmadığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Bir diğer unsur ise mikrofon bölümünün temizlik durumudur. Tozlu, kirli olan mikrofon bölümünden kaliteli bir şekilde ses çıkmamaktadır. Durum bu ise ilk etapta sessizlik moduna bakılmalı, temizlik yapılmalı sonrasında ise hala ses problemli bir şekilde geliyor ise telefonun mikrofon bölümünde bir problem olduğu anlaşılmalıdır. Ve bu durumda Acil Cep Servisi olarak   mikrofon bölümü problemli olan telefona acil cep servis olarak tarafımızca en kaliteli, uzman olan tecrübeli kadromuz ile büyük bir titizlik ve dikkat ile ilgilenmekteyiz. Yarım saat gibi kısa bir sürede değişim yapılabilmekte olup aynı gün içerisinde telefon, sahibine teslim edilebilmektedir.

Mikrofon değişimi sonrasında ise problemli olan mikrofon bölümü değişimi sonrası ise telefondan alınan verim, ses kalitesi telefon alındığı günkü gibi olmaktadır. Herhangi yaşanacak olan bir aksilik sonrasında ise telefonu tekrardan getirip gösterebilirsiniz. Uygun görüldüğü takdirde değişim tekrardan yapılmaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Oppo
Model
Kulaklık Soketi Değişimi
Fiyat
Sorunuz Fiyat
Hizmet Durumu
Available in Stock

Oppo Mikrofon Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Oppo Mikrofon Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir