ACS-058574

Oppo Şarj Soketi Değişimi

(1 Review )

Sürekli olarak kullandığımız, elimizden düşmeyen cep telefonları ile hayatını yaşar hale geldi insanoğlu. Sürekli her an her dakika telefon ile bütünleşir olduk. Böylelik ile iş yaşamımızı, sosyal yaşantımızı, gündelik yaşamımızı telefonlar ile yaşar olduk. Bu kadar yoğun şekilde telefon kullanımı ile elbette ki bir takım sorunlar ortaya çıkacaktır. En büyük günümüzde yaşanmakta olan sorun ise şarj yetmemesi sorunudur. Şarj yetmemesinin üzerine bir de şarj soketinin temassızlık yaşaması, insanlar için adeta bir kabus niteliğindedir.

Açıklama

Şarj soketi bozulması ile Oppo telefonunuzun şarj etmemesi halinde ilk yapmanız gereken şey şarj aletini denemek olacaktır. Bu deneme işlemi ise sağlıklı durumda olan şarj aleti ile telefonunuzu şarj etmeye başlamanızdır. Eğer bu şarj aleti ile telefonunuz şarj ediyor ise o zaman muhtemel problem şarj aletindedir ancak sağlıklı olan şarj aletinde de telefonunuz şarj etmemeye başlamış ise o zaman sorun şarj soketinden kaynaklanmaktadır. Şarj soketinin bozulmasının sebepleri  ise Oppo telefonunuzun iç bölümünün nem algılamış olması, Oppo telefonun sert zemine düşmesi ve çarpmasından kaynaklanmaktadır.

Şarj soketi bozulduğu vakit yapılması gerekenler öncelik ile ACİL CEP SERVİSİ olarak bir teknik servis bulunmalıdır. Tarafımızca acil cep servisi teknik servis görevi üstlenilmektedir. Uzman ve seçkin kadromuz tarafından şarj soketi bozulmuş olan telefonunuza son model alet ve edevatlarımız ile müdahale etmekteyiz. Yarım saat gibi kısa bir sürede yapılması gereken değişim yapılmaktadır. Değişim yapılamayacak durumların varlığında telefon sahibine bilgi verilmektedir. Aynı gün içerisinde karşı tarafa teslimat yapılabilmektedir. Oppo şarj soket değişimi yapılacak olan telefonun değişim aşaması telefon kullanıcısına bilgi olarak verilmektedir. Her hangi bir sorun oluştuğu takdirde ürün tarafımızca incelemeye alınmaktadır. Ve bu inceleme sonucunda tekrar da değişim yapılabilmektedir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Oppo
Model
Şarj Soketi Değişimi

Oppo Şarj Soketi Değişimi için 1 inceleme

  1. necla yıldırım

    cihazımda problem olduğu için iki hafta süre verdiler ama üç gün sonra kargoyla telefonumu gönderdiler. teşekkürler

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir