ACS-058576

Reeder Batarya Değişimi

Reeder marka cep telefonlarında ve diğer tüm marka modellerde, batarya telefonun kullanım yoğunluğuna göre etkilenmektedir. Bunun yanı sıra, şarj etme işlemi gerçekleştirirken yaşanan yüksek akım, elektrik kesintisi gibi teknik aksaklıklarda batarya ömrünüzü etkiler.

Açıklama

Ömrü dolmuş ya da hasar görmüş bataryaların mutlaka değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde, bataryanın şişerek patlaması ve cihazın komple kaybedilmesinin yanı sıra, ciddi yaralanmalarda yaşayabilirsiniz. Özellikle garanti süresi dolmuş olan cihazlarda ve yaz aylarında sıcağın da etkisiyle bu gibi durumlar sıklıkla görülmektedir.

Acil cep servis olarak batarya değişimi ihtiyacı olan cihazlarda, değişim sonrası tarafımızca takılan yeni batarya cihazın orijinal bataryasıdır. Kesinlikle yan sanayi ürün kullanılmaz. Çünkü telefonun güç kaynağı olan batarya donanımında meydana gelebilecek hatalı bir işlem daha kötü sonuçlar oluşturabilir.

Cihazınızın batarya değişimi sonrasında acil cep servis olarak, onarılmış cihazınızı Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla gönderme imkânımız bulunur. Bu sayede işlem ücretinizi kredi kartı ile ve nakit olarak kapıda ödeme seçenekleriniz de bulunur. Ödemenizin taksitlendirilmesi yönünde anlamalı kartlarla işlem yapılabilmektedir.

Reeder marka mobil cihazların batarya değişimlerinde ve diğer tüm cihaz ve modellerin batarya değişimlerine dair bir işlem söz konusu olduğunda, onarım işlemi genellikle tercih edilmemektedir. Çünkü ömrünü doldurmuş olan bir bataryanın tamiri kısa süreli ve gereksiz maliyete sahip olan bir işlem olacağından, acil cep servis olarak doğrudan orijinal cihaz bataryası değişim işlemi yapmaktayız.

Takip eden süreçte batarya değişimi ile yaşayacağınız herhangi bir problemde, gerekli desteğin sağlanması ve tekrarlanan problemin çözülmesine yönelik işlem acil cep servis garantisi altındadır. Bu gibi durumlarda sürekli hizmet veren uzman destek ekibimizi arayarak konuya dair ihtiyaç duyduğunuz desteği alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
Reeder
Model
Batarya Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Reeder Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir