ACS-058575

Reeder Ekran Değişimi

Türkiye piyasasına kısa bir süre öncesinde giriş yapmış elektronik marka olan reeder mobil telefonların kullanıcılarının ekrana dair yaşadıkları yaygın problemler, kırılmalar, çatlamalar zaman zaman kullanıcı hatasından kaynaklanan, zaman zaman da, üretim hatası kaynaklı piksel kaybı problemleridir.

Açıklama

Tüm Reeder marka cep telefonlarının ekranına dair yaşanılan problemleri,  acil cep servis güvencesi ile yenilemek isterseniz, arama motoru üzerinden acil cep servis firmamızın aramasını sağlayarak, sitemize ulaşma imkânınız olacaktır.

  • Acil Cep Servis’te Reeder ekran onarımının yapılması, en kısa süre de gerçekleştirilmekte ve cihaz tarafınıza ulaştırılmaktadır.
  • Onarım işlemi sonrasında takılacak olan yeni ekran; iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan orijinal Reeder ekranıdır.
  • Uzman ekibimizce yapılan onarım ve ya değişim işlemi sonrasında, cihazınızın Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderilmesi söz konusudur. Anlaşmalı kargolarımızla tercih ettiğiniz adrese cihazınız sorunsuz bir biçimde ulaşımı sağlanır. Kapıda teslim seçeneğimiz de mevcuttur.
  • Ürünün onarımından sonra yaşanılan olası bir aksilik firmamız garantisi altındadır. Takip eden süreçte beklenmeyen bir durumla karşılaşırsanız, tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.
  • Tüm cihazların, tüm parçaların değişiminde olduğu gibi Reeder marka akıllı mobil telefonlarda da orijinal ürün kullanılır. Yani ekran değişimi sonrasında cihazınıza takılan ekran orijinal Reeder firmasının ekranıdır.
  • Ekran değişimi sonrasında, ürününüzde herhangi bir veri kaybı ile karşılaşma riskiniz sıfırdır.
  • Takip eden süreçte değiştirilen ekranın kullanıcı kaynaklı olası problemler haricinde, üretim ve uygulama kaynaklı olan sorunları, acil cep servis garantisi altındadır.

Reeder marka mobil telefonların sahip olduğu tüm parçaların ve farklı markaların parça değişimleri için irtibata geçebilirsiniz. Verilen hizmetten memnun kalmadığınız takdirde, destek ekibimiz ile irtibata geçerek, problemin çözülmesine dair gerekli desteği alma imkânınız da olacaktır.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
Reeder
Model
Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Reeder Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir