ACS-058577

Reeder Kasa Değişimi

Cep telefonlarınızın darbeler ya da düşmeler karşısında, eğer koruyucu bir aparat kullanmıyorsanız, genellikle hasar gören ilk yeri, kasalarıdır. Telefonlarınızın kaslarında meydana gelen çizilmeler, ikinci el olarak satışını yapmak istediğiniz takdirde fiyatını düşürmesinin yanı sıra, estetik anlamda da telefonunuzun kalitesinin bozulmasına neden olur. Telefon kasasında, daha ağır darbelere bağlı olarak çizilmelerin yanı sıra, çatlamalar ve kırılmalar da söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda kırılan ya da çatlayan cihaz kasası, estetik görünümün bozulmasının ve telefonun fiyatının düşmesinin dışında, akıllı telefonunuzun işlevini yerine getirmesini de engeller. Özellikle yeni nesil akıllı cihazlarda, telefon kasasında meydana gelen kırılma ve çatlamalar, dokunmatik ekranın da işlevini yitirmesine sebep olabilmektedir.

Açıklama

Acil cep servis olarak, Reeder marka cep telefonlarınızın ve diğer tüm markalarda üretilmiş olan akıllı cihazların, kasa değişimini gerçekleştirebilmekteyiz.

Parça değişimi sırasında ve sonrasındaki süreçte, ürünle ilgili paha ve estetik kaybının yaşanmaması için, tüm parça değişimlerinde orijinal marka tarafından üretilen yedek parçaları kullanmaktayız.

Uzman teknik ve destek ekibimiz yardımıyla işlem sonrasındaki sürecin takibini de gerçekleştirmekteyiz. Acil cep servis tarafından yapılan tüm parça değişim işlemleri yine firmamız güvencesi altındadır.

Tamiri yapılan ürününüzün, deneme işlemini yapabilir, cihazınızda bulunan problemin giderilmediğini ya da farklı bir nedenle yapılan işlemin amacına ulaşmadığını düşürseniz, doğrudan destek ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Bakım ve onarımı tamamlanmış cihazlar, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca, doğrudan adresinizde tarafınıza teslim edilmektedir. Bu sayede kargo süresince gerçekleşebilecek kayıp ya da çalıntı gibi durumların önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Reeder marka akıllı telefonlarda, kasa değişimi sonrasında sadece donanımsal bir müdahale söz konusu olduğundan, cihazınızda bulunan verilerin kaybı da söz konusu olmaz.

Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan mutlaka arayınız.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
Reeder
Model
Kasa Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Reeder Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir