ACS-058578

Reeder Şarj Soketi Değişimi

(1 Review )

Akıllı cep telefonlarında şarj soketinde meydana gelen problemler, telefonunuzun kullanılabilirliği açısından ciddi problem oluşturur. Şarj soketi ile ilgili yaşanan herhangi bir sorun, akıllı telefonunuzun şarj kapasitesinin doldurulmamasını ve şarjınızın çabuk bitmesini ya da beklenmedik anlarda bitmesini beraberinde getirir. Ayrıca şarj soketi sebebiyle akıllı cep telefonunuzun bataryasının da hasar görmesi olası bir durumdur. Cihaz ihtiyaç duyduğu enerjiyi bataryada depolar. Depolama işlemini ara kablolar yardımıyla şarj soketinden bataryaya aktarır. Böyle bir durumda, sokette yaşanan sorun sebebiyle, batarya cihazın ihtiyaç duyacağı enerjiyi depolayamayacağı için, batarya ömrü azalır ve standart kullanım süresine ulaşmadan bataryanızın işlevini kaybetmesi gibi bir durum yaratabilir.

Açıklama

Acil cep servis olarak, Reeder marka cep telefonunuzun kullanım kalitesinin düşmesine sebep olan şarj soketi problemlerinde, cihaz soketini orijinal yedek parça ile değiştirir. Bu sayede cihazınızın sahip olduğu orijinal bütünlük hasar görmez, cihazınızın pahası düşmez.

Tamiri tamamlanmış Reeder marka cep telefonlarınızın teslimatı, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile doğrudan tarafınıza yapılır. Cihaz tamiri kim adın fatura edilmiş ise, kargo şirketi teslimatı o kişiye gerçekleştirir bunun amacı, herhangi bir kayıp ya da çalıntı olayının önüne geçmektir.

Reeder marka cep telefonlarınızın şarj soketi değişimi işlemi, donanımsal bir müdahaledir. Bu anlamda cihazın içerisinde depoladığınız şahsi verilerin kaybı söz konusu olmaz.

Tarafımızca gerçekleştirilen tüm bakım onarım işlemleri, uzman teknik yetkililerimizce test edildikten sonra cihaz teslimatı gerçekleştirilir. Herhangi bir nedenle vermiş olduğumuz hizmetten menün kalmazsanız ya da yapılan işlemin amacına ulaşmadığını düşürseniz, müşteri destek ekibimiz ile irtibata geçerek, ihtiyaç duyduğunuz yardımı alabilirsiniz.

Müşteri odaklı hizmetimiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize destek vermeye hazırız. Detaylı bilgi için mutlaka ulaşın.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Reeder
Model
Şarj Soketi Değişimi

Reeder Şarj Soketi Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Reeder Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir