ACS-034011

Samsung Arka Kamera Değişimi

Özellik ile sosyal medyanın hayatımıza bir anda girmesi ile fotoğraf çekimi yapmak hayatımızda oldukça büyük bir önem taşır hale gelmiştir. Samsung kameralarda meydana gelecek olan herhangi bir aksaklık hayatımızda bir takım aksaklıklara neden olabilmektedir.  Özellikle sosyal medya üzerinden para kazanan bireyler isek biz acil cep servis olarak bu işlemi yapmaktayız.

Açıklama

Arka kamera bozulma sebepleri

Bir çok sebebi bulunabilmektedir. Özellikle telefonun yere düşüp kamera merceğinin çatlaması, kırılması gibi sebepler bulunmaktadır aynı zamanda tüm kameraların ( arka ve ön kameraların ) belirli bir çekim sayısı kotası vardır. Bu çekim sayısının dolması ile kamera ilk günkü gibi çekim kalitesi ile çekmemeye başlamaktadır. Bu sebeplerden ötürü ise çekim yapmak verimsiz hale gelmekte veyahut da mümkün olamamaktadır. Bu gibi durumlar yaşayan samsung akıllı telefon kullanıcıları tarafımızca kabul edilmekte ve de en verimli ve etkili şekilde  arka kamera değişimi yapılabilmektedir.

Arka kamera değişim süreci

Arka kamerada yapılan çekimde verim alınamadığı takdirde uzman kişilerce bu değişim yapılmaktadır. Oldukça büyük bir titizlik ile bu değişim yapılmalıdır aksi takdirde telefonda bulunan başka telefon  bölümlerine zarar gelebilme ihtimali de bulunmaktadır. Bu sebepten arka kamera değişimi yapılır iken mutlaka büyük bir titizlik ve çok büyük bir çaba ve büyük bir dikkat ile değişim yapılmaktadır. Kamerası problemli olarak bırakılmış olan telefon gün içerisinde yaklaşık yarım saat ile iki saat gibi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yapılıp telefon kullanıcısına teslim edilmektedir. Ve gün içerisinde de sürekli olarak telefon sahibi ile iletişim halinde olunmaktadır. Telefondaki yapılan arka kamera değişiminden kaynaklı olmakta olan herhangi bir aksaklık veya bir bozulma söz konusu olduğu vakit tarafımızca değişim veya dönüşüm yapılabilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Samsung
Model
Arka Kamera Değişimi
Fiyat
Fiyat Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir