ACS-058523

Samsung Batarya Değişimi

Telefonun her geçen gün hayatımızda önemli bir rol oynamakta. İş planlarımızı, sosyal yaşamımızı adeta hayatımızın her köşesini telefon ile yaşar haldeyiz. Durum bu şekilde olunca telefonda meydana gelen en ufak bir aksaklık, bozulma hayatımızda çok büyük sorunlara da sebebiyet vermektedir. Telefon bataryası değişimi gibi bir çok telefon tamiratı ve değişimi tarafımızca en büyük ustalık ile yapılmaktadır.

Açıklama

Samsung Batarya Değişimi

ACİL CEP SERVİS hayatımızda bu kadar önemli noktada olan android cep telefonlarının tamiratı yapılmaktadır. Android telefon bataryaları zaman ile çizilebilir, bozulabilir veyahut da bu gibi aksaklıklar olmasa bile samsung android telefon bataryaları belirli bir süre sonra şişmektedir. Bu durum ise insan sağlığı açısından oldukça büyük sağlık sorunları meydana getirmektedir hatta değiştirilmediği bir zaman patlayabilir; patladığı zaman ise yangınlara sebebiyet vereceği gibi insan yaşamına da son verebilir. Bu kadar önemli olan bir hususun atlanmaması mutlaka değiştirilmesi gerekmektedir.

İşinde uzman, usta kadromuz ile en kaliteli en verimli şekilde batarya değişimi yapılmakta, telefonunuzun ömrü bu şekilde uzayıp adeta yepyeni bir telefon hâli alınmaktadır.

Samsung Batarya Tamir Süreci

Çok hassas bir şekilde bu değişimin yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde telefonun kaybı, telefonun tamir edilemeyecek derecede bozması söz konusu olmaktadır. Batarya dikkatlice haznesinden çıkartılıp, yuva bölümünün dikkatli bir şekilde iyice temizlenmesi; temizlendikten sonra yeni bataryanın dikkatli bir şekilde konulması gerekir. Uzman, usta olan kadromuzca gerçekleştirilmekte olan bu eylemin adım adım her bir  aşaması telefon kullanıcısına bilgi verilmektedir. Eğer telefon kullanılmayacak derecede bir sorun olduğu tespit edilir ise kullanıcıya da bu bilgi anında verilmekte, değişim yapılabilecek bir noktada ise telefonun bırakıldığı aynı gün değişimi  yapılarak kullanıcısına teslim edilmektedir.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir