ACS-058524

Samsung Ekran Değişimi

Her geçen gün telefonlara duyulan ihtiyaç ile birlikte telefon ile geçirilen zaman sayısı gözle görülür bir şekilde artmış bulunmaktadır. Telefonların bu kadar hayatımızın içine girmesi ile telefonda oluşabilecek herhangi bir aksaklık veyahut ta bir bozulma tüm yaşamımızı sekteye uğratabilmektedir. İşte bu noktada telefon tamiratı yapan ve de geniş bir hizmet kalitesi sizlere sunmakta olan biz Acil Cep Servis ekibi tarafından devreye girilmektedir.

Açıklama

Samsung Ekran Değişimi

Ekran değişimi ; android telefonların ekranında gelen bir takım hasarlar sonucu o ekranın çıkartılıp, yerine telefona uygun yepyeni bir ekran takma işleminin adıdır. Her geçen gün daha çok tercih edilmekmekte olan  Samsung telefonların ekranlarında meydana gelen hasar sonucu yeni bir ekran takma hizmeti üstlenilmektedir. Uzun zamandır hizmet vermekte olan uzman kadromuz ile ekran değişim hizmeti verilmektedir.  Zarar görmüş olan Samsung telefonunuz en hızlı şekilde incelenerek uzman kadromuz tarafından tamir edilmektedir. Telefondaki oluşmuş olan tamiri olamayacak derece ekran zarar gördüğü takdirde bu durum telefon sahibine bildirilerek tamiri olamayacağı bildirilerek telefonun sahibinin adresine teslimatı yapılır.

Aynı zamanda ekran değişimi yapılabilecek olan adroid telefonlarda yapılan  incelemenin her bir aşaması hakkında bilgi telefon sahibine bilgilendirilmektedir. Usta şekilde bir titizlik ile telefonlarınız incelenir ve de telefonun tamiratı, ekran değişimi uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.    

Ekran Değişimi Yapılmış Olan Telefon Teslim Tarihi

Ekran değişimi yapılmış olan Samsung android telefonunun uzman kişilerce uygun görülmesi , gerekli olan olanakların sağlanması halinde , erken saatte bırakılmış ise aynı gün içerisinde tamiri yapılabilmektedir. Telefon yapılması üzere geç bir günün zaman diliminde bırakılmış ise telefonun bırakıldığının ertesi günü telefon sahibine teslim edilmektedir uygun koşullar oluştuğu varsayılır ise.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 5]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir