Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi

(1 Review )

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Nova 5 Pro   fiyatı 0 TL’dirAcilcepservis garantisi ile birlikte orijinal ürün kullanılmaktadır. Yaptığımız tüm işlemler firmamız tarafından 1 ay boyunca garanti kapsamına girmektedir. Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Nova 5 Pro   ekran değişiminden kaynaklı herhangi bir sorunda (Kullanıcı hatası dışındakiler) garanti süresince uzmanlarımız ücretsiz olarak ekran değişimi işlemini yapmaktadır. Unutulmamalıdır ki 1 ay garanti dışında servisimiz ekstrem durumlar dışında yine yardımcı olmaktadır. Ekran değişimi sonrasında olarak koruyucu cam hediyemizdir.

Açıklama

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Ekran Değişimi

Marka: Samsung
Model:
Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

Teknoloji devlerinden Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi markasına ait cihazları kullanıyorsanız firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. En sık yaşanan sorunlardan olan ekran kırılması hallerinde orijinal parçalarla değişimin kalitesini sizlere yaşatıyoruz. Merak ettiğiniz soruları yanıtlamak üzere bu yazıda sizleri bilgilendiriyoruz.

İçerik

 


Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Ekran Değişimi 

Mobil cihazlarda yedek parça seçenekleri oldukça fazladır. Orijinal yedek parçaların yanı sıra çıkma denilen ikinci el yedek parçalar ve yan sanayi denilen orijinal olmayan ürünler de bulunur. İkinci el ürünlerde bozulmayacağına dair garanti verilmez ve kısa sürede ekran yeniden kırılabilir ya da bozulabilir. Yan sanayi ürünleri ise kalitesiz parçalardır. Bu ürünler için de garanti verilmez. Ekran değişimi yaptırsanız bile maalesef kısa sürede yeniden sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Orijinal parçalarla yapılan Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi ekran değişimi sayesinde cihazınız ilk günkü gibi yeni ve şık duracaktır. Ayrıca kullanım olarak da hiçbir sorun yaşamazsınız. Sizin için tüm Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi modellerinin ekranlarını temin ediyoruz. 

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi cihazınızın düşmesi, bir yere çarpması gibi hallerde ekranı kırılabilir, çatlayabilir, dokunmatiği bozulabilir ya da görüntü kaybı yaşanabilir. İşte bu durumlarda ekran değişimi yapmaktayız. Ekran değişimi yapılırken öncelikle sorunlu olan ekran çıkartılır. Bunun için teknolojik cihazlardan yardım almaktayız. Böylece cihazınıza hiçbir zarar gelmeden ekran çıkartılır. Sonrasında yeni ve orijinal ekranı deneyerek uygunluğunu kontrol ettikten sonra takma işlemine geçiyoruz. Ekran takma işlemi kısa süre içinde tamamlanır ve kuruyarak tamamen oturduktan sonra kontrolü yapılır. Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi ekran değişimi sorunsuzca tamamlandıysa cihaz müşteriye teslime hazır olur. 

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Ekran Değişimi Fiyatı 

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi ekran değişimi yapılırken müşteriler en çok fiyatı merak etmektedir. Çünkü bu cihazlarda orijinal parça değişimi yaptırmak masraflı olabiliyor. Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi cihazların modellerine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu sebeple kesin bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Ancak cihazınızı tarafımıza teslim etmeden önce Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi ekran fiyatı öğrenebilir ve sonrasında birlikte çalışmaya karar verebilirsiniz. Böylece beklemediğiniz ya da astronomik fiyatlarla karşılaşmazsınız. Çünkü firmamız zaten piyasa şartlarında sunulabilecek olan en uygun fiyatları sunmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlara sunarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. 

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Kasalı Ekran Değişimi

Mobil cihazlarda ekran değişimi kasalı ya da kasasız olarak yapılabilir. Kasasız ekran değişiminde sadece telefonun ekranı değişir. Kasalı değişimde ise ekranı destekleyen yan çıtalar da değişecektir. Bazı cihazlarda kasasız değişim yapılırken bazılarında ise mutlaka kasa ile ekran değişimi yapmak gerekir. Kasalı ve kasasız ekran değişimi arasında maliyetten ötürü biraz fiyat farkı bulunur. Kasalı ekran değişimi bir tık daha pahalı olacaktır. 

Cihazınızın kenarları çizildiyse, düşme ile darbe aldı ya da kırıldıysa kasalı değişim daha doğru olacaktır. Bu şekilde ekran değişimi sonrası cihazınız yepyeni görünecektir. İsterseniz kasa renginde değişiklik yaparak cihazınızın farklı görünmesi de sağlanabilir.

Ekran Değişimi Sonrası Kullanıcı Deneyimi

Bizimle çalışan müşterilerimizin hakkımızdaki düşünceleri sayesinde memnuniyet oranını öğrenebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz müşteriler cihazlarını teslim alırken memnuniyetlerini dile getirmektedir. Cihazı kullanırken de bu memnuniyet devam etmektedir. Ekran deneyimi ilk günkü kaliteyi aratmayacaktır. Dokunduğunuz anda işleyen ekran, parlaklığı ve dokusu ile sizi memnun edecektir. Değişim sonrası cihazınız ilk günkü yeni görünecektir ve aynı şekilde işlevsel olacaktır. Siz de bu kalite ve deneyimi yaşamak için firmamızla çalışabilirsiniz.

 

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Ekran Değişimi Fiyatı
Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Ekran Değişimi

 

Acil Cep Servis olarak tüm marka ve modellerin ekran değişim hizmetlerinin yanında bakım ve onarım, garantili değişim bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçip, anlık bilgi alabilirsiniz.

 

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi ekran değişimi fiyatı 1 ay telefon tamiri teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran, ön cam dokunmatik alan, dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmaktadır.

Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 1 ay telefon tamiri imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

Acil Cep Servis garantisi kapsamında oldukça titiz ve verdiği sözün arkasındadır. Ekranlarınız değişimden sonra “kırılmadığı sürece” bir sorunla karşılaşıldığında tekrar ücretsiz onarım hakkını müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak bunu web sitemizden de alenen ilan ederek, verdiğimiz hizmetimize güvenerek gönül rahatlığı ile bu durumun geçerliliğini de garanti etmektedir. Sizlere sağladığımız garanti kapsamında bir durum olduğunuz zaman mutlaka firma yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Güvenlik nedeni ile cihazlarınızın tamir, onarım bilgileri kendi sistemimizde bulunduğu için değişimlerde sorun yaşayan müşterilerimizin cihazlarının tamir süresini görebilmekteyiz ve garanti süresi kapsamında olan cihazların tekrar ücretsiz bir şekilde onarılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle garanti belgenizi de aksi bir durum için mutlaka saklayınız.

Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 406864844 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  BUDAK İTHALAT alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo’yu arayarak sadece 406864844 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak hesap numaralarımızdan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

TEL : +90 534 392 72 86
GSM : +90 543 787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.
Tel: 0534 392 7286
Email: destek@acilcepservis.com


Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00
Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 1 Puan: 5]
Telefon Tamiri
Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Yazı Adı
Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
Açıklama
Samsung Galaxy C8 ekran değişimleri en sık yaşanan sorunlardan olan ekran kırılması hallerinde orijinal parçalarla değişimin kalitesini sizlere yaşatıyoruz. Merak ettiğiniz soruları yanıtlamak üzere bu yazıda sizleri bilgilendiriyoruz.
Yazar
Yazar
Acil Cep Servis Hizmetleri
Firma Logo

Samsung Galaxy C8 Ekran Değişimi için 1 inceleme

  1. Acil Servis Servis

    Gayet Başarı

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir