ACS-034010

Samsung Home Tuşu Değişimi

Samsung home tuşu galaxy s8 üretimi olana kadar ki üretimi yapılmış olan android telefonda home tuşu bulunmaktadır. Ve de telefon için oldukça önemli bir unsurdu bu tuş. Öyle ki home tuşu bozulduğu zaman  telefon kullanımı oldukça zorlaşmaktadır. Biz acil cep servis olarak bu gibi problemler için sizlere hizmet vermekteyiz.

Açıklama

Home tuşu bozulma sebepleri

Üzerine sıvı dökülmesi, telefonun düşmesi, home tuşu üzerine uzun süre basılması gibi bir takım sebepler bu tuşun bozulmasının ve kullanılamamasının bozulmasına sebebiyet vermektedir. Home tuşu kullanılamadığı vakit telefonun kullanılabilmesi için bir takım uygulamalar da geliştirilmiştir. Bu uygulamalar sayesinde telefonunuzu home tuşu olmadan da kullanabilirsiniz ancak bu uygulamalar telefona zarar verebileceği gibi telefonun ömrünü kısaltma da söz konusu olabilir.

Home tuşu bozulmasına yapılacak çözümler

Tuşla alakalı sorunlar olabileceği gibi yazılım ile alakalı sorunlar da olabilmektedir

Ayarlar menüsünden voice menüsüne gelinir seçeneklerden menü tuşu seçilerek ayarlara gelinir. Burada ana ekran tuşu ile açın bölümündeki tuş kaldırılır.

Ancak tüm bunları yaptığınız vakit home tuşu hâlâ çalışmıyor ise kesinlik ile yazılım hatası değil tuşun kendisinden kaynaklanmış olan sorun söz konusudur.  Bu durumda telefonunuz bizlerce oldukça büyük bir titizlik ve pratiklik ile incelenmektedir. İncelendikten sonra uzmanlarımız tarafından kullanıcıya, telefon sahibine ürünün yapım aşaması hakkında bilgi verilmektedir. Keza ürün yapılamayacak gibi ise kullanıcıya aynı şekilde bozulmuş olmakta  olan ürünün  teslimatı yapılmaktadır aynı gün içerisinde.

Bu bozulmuş olan ürünün yapımına karar verilmiş ise günün sabah saatlerinde bırakılmış ise aynı gün içerisinde ürün teslim alınabilmektedir. Gün içerisinde de ürünün yapım aşaması hakkında telefon sahibine an be an bilgi verilmektedir. Hizmet anlayışımız  ile sınır tanımayan kalitemiz sayesinde sizlere hizmet vermekten mutluluk ve kıvanç duymaktayız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Samsung
Model
Home Tuşu Değişimi
Fiyat
Fiyat Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Home Tuşu Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir