ACS-034012

Samsung Hoparlör Değişimi

Samsung Android telefonlar bu alanda uzman olan kadromuz, teknik servisimiz tarafından gün içerisinde yapılarak telefon kullanıcısına ürünün yedek parçası ve işçiliği de içinde barındıran 1 yılı kapsayan garanti belgesi ile ürün yapılarak teslim edilmektedir. Sadece bir bölge için değil, Türkiye’nin her köşesinden bozulmuş olan telefonunuz tarafımızca tamir edilmektedir.

Açıklama

Hoparlör değiştirme işlemi

Telefonunuzdan kesik kesik, cızırtılı, ara ara ses geliyor ise hatta hiç bir şekilde ses gelmiyor ise samsung adroid telefonunuzun hoparlörünün problemli olduğu anlaşılmaktadır. Acil cep servis olarak, bu şekilde hoparlör sorunu yaşayan telefonlar getirildiği vakit hoparlör değişimi yapılır.

Ancak öncesinde bu aşamaları kontrol etmelisiniz;

  • Samsung telefonunuzun ses çıkış noktasının kapalı olmadığından,
  • Hoparlörden ses çıkış noktalarının temizlenmiş olduğundan,
  • Samsung telefonunuzun sessiz modda kalıp kalmadığına,
  • Şu anda en güncel android sürümü kullandığınızdan,

Emin olmalısınız çünkü bu etkenler de telefondan sesin kalitesiz çıkmasına veyahut da sesin hiç bir şekilde çıkmamasına sebep olmaktadır. Bu etkenleri kontrol ettiğiniz takdirde hâlâ hoparlör çalışmıyor ise o zaman bizlere hoparlör değişimi, tamiratı için getirmelisiniz.

Hoparlör değişimi aşamaları

Hoparlör değişimi yapılır iken ilk dikkat edilmesi gereken nokta şarj soketidir. Şarj soketinin de bozuk olması durumunda hoparlör değişimi işe yaramayacaktır. Tümü ile (şarj soketi ile hoparlör) değişim gerekecektir. Bazı durumlarda ise sadece şarj soketinin değişimi hoparlörün düzelmesi için fazlası ile yeterli olacaktır.

İşinde, alanında uzman olan kadromuz ile çok büyük bir çalışma ve çok büyük bir titizlik ile telefonlarınızla ilgilenilir ve bu sorunlar tespit edilerek gün içerisinde en gelişmiş teçhizatlar ile size yapılmış bir şekilde teslimatı yapılmaktadır. Ürünün yapılamaması dahilinde telefon kullanıcısına bilgi verilir ve telefon teslimatı kullanıcıya bu şekilde yapılmaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Samsung
Model
Hoparlör Değişimi
Fiyat
Fiyat Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir