ACS-058525

Samsung Kasa Değişimi

Telefonların işlevselliğinin artması ile insan hayatında oldukça önemli bir yer tutmuş durumdadır. Artık kişiler tüm işlemlerini telefon üzerinden yapar hale gelmiştir. Günümüzde telefon işlevselliğinin insan hayatındaki yeri bu denle artması ile telefonda meydana gelecek herhangi bir sorun, aksama insan hayatında da aksamalara sebebiyet vermektedir. Bu aksamların devam etmemesi için bizler tarafından en kaliteki şekilde hizmet alınabilmektedir.

Açıklama

Samsung Kasa Değişimi

Günlük yaşamda oldukça yoğun bir şekilde kullanılmakta olan her adroid telefonlarda olduğu gibi samsung andoid telefonların kasaları da dönem dönem zarar görebilmektedir. Kırılma, çizilme, darbe almış olan, rengi solmuş olan samsung android telefon kasaları büyük bir titizlik ile , geniş ve uzman kadromuzun çalışmalarıyla çok kısa bir sürede değişimi, tamiratı yapılabilmektedir. Özellik ile çok özel ve dikkat edilecek şekilde değişimi yapılmalıdır kasanın aksi takdirde dikkat edilmeyip, hoyrat bir şeklde değişimi yapılır ise kasa bozulabilir. Bu sebepten uzman kişiler tarafından kasa değişimi yapılmaktadır. Samsung kasa değişimi yapacak uzman kadroya sahip oluşumuzdan ötürü samsung adroid telefona sahip olan kişilerin kasaları sorun oluşturduğu takdirde şirketimizi tercih edebilme söz konusu olmalıdır. Böylelik ile bu kişilere uzman kadromuz ile kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Usta bir titizlik ile kasa değişimi yapılmaktadır.

Kasa Değişimi Yapılma Aşamaları

İlk olarak hasar görmüş olan orta kısımda bulunan kasa büyük bir dikkat ile bulunduğu noktadan çıkarılır. Özel bir alet ile yapılmakta olan bu çıkartma işlemi yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Bir sonraki aşama ise yeni kasanın o orta bölümdeki konuma takılmasıdır. Bu kasa değişimi yapılır iken o bölümde birikmiş olan toz, kir temizliği yapılmaktadır. Bu değişimin yaklaşık olarak işlem süresi 30 dakikadır.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir