ACS-034014

Samsung Kulaklık Soketi Değişimi

Müziğin hayatımızda önemli bir rol oynaması ile hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan cep telefonlarımız bir araya gelmiş cep telefonlarımıza zaman ile müzik video ekler hale geldik. Durum böyle olunca telefonda müzik dinlemek gün içi aktivitelerimiz arasında birinci sırada yer almaktadır. Her zaman açık hoparlörden dinlemeyeceğimiz için kulaklıklar ağırlıklı olarak sıkça kullanılmaktadır. Kulaklığın yerleştirildiği bölümün adı teknik servis dili ile kulaklık soketidir.  Acil cep servis olarak, sizlere samsung kulaklık soketi değişim hizmeti sunmaktayız.

Açıklama

Kulaklık soketi bozulması

Kulaklığınızdan seslerin net gelmemesi, cızırtılı şekilde gelmesi, bir kulaklık kısmından ses gelip diğer taraftan ise sesin duyulmaması halinde, veyahut da kulaklıktan hiç bir şekilde ses gelmemesi durumunda kulaklığın ya da kulaklık soketinin bozulduğu anlaşılmaktadır. İlk etapta kulaklık kontrol edilmeli, kulaklığın temizliğine bakılmalıdır.  Aynı şekilde kulaklığın telefona takıldığı bölüm olan kulaklık soketi temizliğine bakılmalıdır, cep telefonunun hangi modda olduğuna dikkat edilmelidir, sessiz modda ise bu moddan çıkartılıp genel mod seçilmelidir, genel modda iken de ses gelmiyor ise kulaklık değiştirilmeli. Kulaklıktan da ses gelmemesi durumunda kulaktan değil, kulaklık soketinden bu sorunun ortaya çıktığı anlaşılmalıdır. Bu durumda da tarafımıza kulaklık soketi bozulmuş olan telefon getirilmeli.

Kulaklık soketi değiştirilmesi

Tarafımıza kulaklık soketi bozulmuş olarak getirilen telefon uzman kadromuz ve son teknoloji teçhizatlarımız ile ürün  incelenmektedir. Bu inceleme sonucunda kulaklık soketinin değişimi hakkında kullanıcıya bilgi verilmektedir. Yarım saat ile iki saat arası bir dilimde bu kulaklık değişimi yapılarak telefon sahibine kulaklık soketi bozulup, değişimi yapılmış olan samsung android telefon teslimatı yapılmaktadır. Kulaklık soketinin bozulmasından ötürü telefonun ana hatlarında meydana gelmiş olan bir bozulma söz konusu ise o bozulmuş olan bölümün tamiratı yapılır. Eğer tamir edilemeyecek derecede ise telefon sahibine bilgi verilip, telefon sahibine telefon iade edilir aynı gün içinde

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Samsung
Model
Kulaklık Soketi Değişimi
Fiyat
Fiyat Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Kulaklık Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir