ACS-034015

Samsung Telefon Mikrofon Değişimi

Telefon ile iletişimde iken karşı tarafa sesinizin düzgün bir şekilde gitmemesi yani cızırtılı, aksaklı bir şekilde iletilmesi veyahut da sesinizin telefonun diğer ucundaki kişiye hiç bir şekilde ulaşmaması, iletilmemesi hâlinde samsung android telefonun mikrofon bölümü olan mikrofon soketinin bozulduğu anlaşılmaktadır. Acil cep servis olarak, samsung cihazınız için mikrofon değişim hizmeti sizlere vermekteyiz.

Açıklama

Mikrofon soketinin bozulması

Mikrofon soketinin bozulmasının sebeplerinden bir kaçı ise mikrofon soketinin oksitlenmesi ve telefonun alt bölgelerinin bir takım sebeplerden ( telefonun yere düşmesi, ağır bir darbe alması, kırılması vb sebepler ) ötürü hasar alması, kırılması veya çizilmesi gibi bir takım sebeplerdir. Bu gibi durumlarda ise tek yapılması gereken nokta mikrofon soketinin değişimidir.

Mikrofon soketi değişimi

Mikrofon soketi değişimi çok dikkatli bir şekilde samsung teknik servisleri tarafından yapılmalıdır ve de değişimi yapılan bu ürün mutlaka orijinal parçalar kullanılmalıdır, çok dikkatli bir şekilde yuvasından çıkarılmalı; temizlenmelidir ve bu işlem, temizleme işlemi düzenli olarak yapılmalıdır.

Bu alanında uzman olan kadromuz tarafından büyük bir titizlik ve çalışma ile incelenip, akıllı telefonun mikrofon soketi değiştirilemeyecek bir problem var ise bu durum telefon sahibine en kısa sürede bildirilir. Ve telefon, telefonun kullanıcısına, sahibine teslim edilir. Telefonda mikrofon soket değişimi yapılacak ise de aynı şekilde telefon sahibine tarafımızca telefonun mikrofon soketi değişim aşamasının bilgisi adım adım verilir ve değişim için getirilen aynı gün içerisinde yarım saat, iki saat arası gibi bir süre zarfında değişim yapılarak  teslim edilmektedir. Garanti süresi ise 6 aydır. Bu değişim ( mikrofon soketi değişimi ) yapıldıktan sonra değişim ile alakalı bir problem çıktığı zaman bu 6 ay içerisinde bu ürünlerin değişimi, tamiratı çok büyük bir kolaylık ile yapılabilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Samsung
Model
Mikrofon Değişimi
Fiyat
Fiyat Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Telefon Mikrofon Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir