ACS-034016

Samsung Ön Kamera Değişimi

İnsanların hayatlarına öz çekim anlayışının girmesi ile  akıllı telefonlarda bulunan ön kameralar oldukça büyük bir önem  taşımaktadır. Ön kameralarda da normal kameralarda da olduğu gibi belirli bir çekim haznesi barındırmaktadır. Bu barındırılan çekim haznesi dolmaya yaklaşınca eski kalite ile öz çekim ve video aynı kalite ile çekilmemeye baslanır. Ön kameralarda meydana gelecek olan herhangi bir aksaklık fotoğraf çekimine engel olacaktır. Bu durumun oluşmaması için ise ön kamera değişimi yapılmaktadır. Aynı zamanda  ön kamerası türlü sebeplerden ötürü zarar görmüş olan telefon ön kamerası mercekleri büyük bir itina ile yapılmaktadır. Acil cep servis olarak, biz bu hizmeti sizlere sunmaktayız.

Açıklama

Ön kamera bozulma sebepleri

Telefonun yere düşmesi, darbe alması bu sebepten ekranda meydana gelen çatlama ve kırılmalar. Zaman içinde meydana gelmekte olan merceğin aşınması ve bu sebepten zarar görmesi gibi bir çok sebeplerden ötürü ön kamera zarar görmektedir. Bu verilen zarardan ötürü ön kamera daha az kaliteli bir şekilde fotoğraf ve video çekimi yapmaya başlamaktadır hatta mercek kırılmış ise hiç bir şekilde çekim yapamaz hale gelmektedir.

Ön kamera değişimi

Ön kamerasının kalitesi düşmüş olan veyahut da hiç bir şekilde çekim yapamayan ön kameraların tamiratı ancak ve ancak değişim ile yapılabilmektedir. Bu ön kamera değişimi alanında, işinde uzman olan kadromuz tarafından son model, teknoloji teçhizatlarımız sayesinde de büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmektedir. Aynı gün içerisinde ürün değişimi yapılabilmekte ve de telefon sahibine telefon teslim edilebilmektedir. Yapım süresi ise yarım saat ile 2 saat arası gibi bir sürede  değişebilmektedir. Bu durum ise gün içi yoğunluğa göre değişmektedir. Ve de telefonun yapım aşamasındaki unsurlar an be an telefon sahibine bilgi verilmektedir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
1 based on 1 votes
Telefon Marka
Samsung
Model
Ön Kamera Değişimi
Fiyat
Fiyat Sorunuz
Hizmet Durumu
Available in Stock

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir