ACS-058526

Samsung Şarj Soketi Değişimi

Hayatımızda oldukça önemli bir rol oynamaktadır akıllı telefonlar. Akıllı telefonlarda meydana gelecek olan her hangi bi aksama yaşamımızı oldukça fazla etkilemektedir. Bu aksamaların hayatımızda yaşanmaması için bu tarz aksaklıklar samsung teknik servisler tarafından değiştirilip, onarılmaktadır. Bu aksaklıklardan başlıcası ise şarj problemidir. Telefonun şarj olamaması problemi yeni nesil telefon kullanıcılarının en büyük problemlerinden biri haline gelmiştir. Biz Acil Cep Servis olarak bu sorununuzu gideriyoruz.

Açıklama

Samsung Android Telefonlarda Şarj Soketi Değişimi

Telefonun şarj olmaması durumu hepimizin en büyük sorunlarından biridir. Telefonun şarj olmamasının sebeplerinden biri şarj aletinden kaynaklandığı gibi şarj soketinin bozulmasından da kaynaklanabilmektedir. Telefonunuz şarj olmuyor ise ilk olarak şarj aletini kontrol etmelisiniz. Eğer şarj aletinde her hangi bir problem söz konusu değil ise şarj soketi kontrol edilmelidir. Şarj soketinin bozulması durumu beklenmedik bir gelişme değildir aslında. İlk etapta temassızlık yaparak bozulma işareti vermektedir. Temassızlık ise telefonun sarj aletine bağlandığı noktada bir takım kopmalar sonucu ara ara şarj etmesi durumudur. Tam olarak telefon şarj olmayacağı gibi bu durum telefon için de oldukça zararlı bir durumdur. Bu bozulmanın sebeplerine gelince bir çok sebebi bulunmaktadır bu bozulmanın. En etkili sebep ise telefonun yere düşmesi durumu ve de telefonun içine nem, sıvı gibi maddelerin girişinin olmasıdır.

Şarj Soketi Değişimi

Telefonunuz şarj olmuyor ise ve de şarj olmamasının sebebi şarj soketindeki problemlerden kaynaklanıyorsa tarafımızca alanında uzman olan kadromuzca büyük bir titizlik ve büyük bir dikkat ile soket değişimi yapılmaktadır. Son model teçhizatlarımız ile bu değişim esnasında kullanılarak sizlere üstün hizmet anlayışı ile yaklaşmaktayız. Ve bu şarj soketi değişimi gün içerisinde yaklaşık 40 dk ile 2 saat arası gibi kısa sürede yapılmaktadır.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir