ACS-058580

Vestel Batarya Değişimi

Günümüzde birçok neden ile telefonlarımızın bataryası azalmakta ve hatta kullanılmayacak kadar bitmektedir. Telefonlarımızın bataryaları birçok neden ile bozulabilmektedir. Günlük hayatta çok fazla şarj etmek telefonun bataryasına zarar vermektedir. Bunun yanında telefona yüklemiş olduğunuz yüksek GB oyunlar telefonun aşırı ısınmasını sağlayarak bataryanın ömrünü azaltabilmektedir. Bataryanın belirli bir süre sonra artık şarj depolamadığını fark edeceksiniz.

Açıklama

Daha sonrasında batarya şişme yaparak kullanımı neredeyse sıfır hale gelecektir. Bataryanız bu duruma gelmiş ya da gün içerisinde telefonlarınızı batarya yüzünden kullanamıyorsanız bataryanızın değişmesi gerekmektedir. Aksi takdirde sizleri için daha maliyetli bir durum olabilir. Batarya şişmesi zamanlar kasayı sıkıştırarak telefonunuzun ekranının kırılmasına ya da telefonunuzun kasasının yamulmasına neden olabilmektedir. Daha fazla masraf olmaması adına ve tehlike arz eden burum bir teknik servis yardımı ile giderilmelidir. Acil cep servisi olarak teknik servis hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Telefonunuz da oluşan bütün hasar ve problemleri gidererek, siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Türkiye genelinde rekabet hizmet vererek, hizmet sektöründe öncü nitelik taşıyan, güvenilir bir firma olarak müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Vestel marka cep telefonlarınızın batarya problemlerinizi ortadan kaldırarak acil cep servisi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Uzman ve profesyonel kadromuz ile Vestel cep telefonlarınız kısa bir sürede giderebilmekteyiz.

Acil cep servisi olarak Vestel marka telefonlarınızın batarya değişim süresi çok kısa bir zaman diliminde gerçekleşir.  Vestel marka telefonlarınızın değiştirilecek bataryası yerine tamamı ile orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Batarya değişimi esnasında herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız. Kullanıcı hatası olmayan problemler haricinde, batarya ile ilgili sorunlar acil cep servisi garantisi altındadır. Türkiye’nin her noktasına kargo gönderim mevcuttur.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından Vestel batarya değişimi yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
Vestel
Model
Batarya Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vestel Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir