ACS-058579

Vestel Ekran Değişimi

Vestel marka cep telefonu kullanıcılarını rahatız eden konulardan biri olan ekran değişimidir. Vestel marka telefonlar yere düşme, dışardan alınan darbeler veya arka cepte iken unutarak üstüne oturma, Vestel telefonlarınızın su ile teması gibi nedenler ile telefon ekranlarında çatlama, kırılma ve ekran üzerinde kararma veya ekranda görüntü kaybı gibi sonuçlar meydana çıkabilmektedir. Telefonunuz da oluşan bütün hasar ve problemleri gidererek, siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz.

Açıklama

Türkiye genelinde rekabet hizmet vererek, hizmet sektöründe öncü nitelik taşıyan, güvenilir bir firma olarak müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Vestel marka cep telefonunun ekran kırılması, düşme sonrası oluşan ekranda kararma, ekranda lekelenme, ölü pikseller ve ya dokunmatiğiniz çalışmıyor ise acil cep servis hizmeti olarak bütün sorunlarınızı ortadan kaldırarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Uzman ekip ve kadrosu ile Vestel marka cep telefonu ekranında oluşan problemleri çok kısa bir sürede giderebilmekteyiz.

Acil cep servisi olarak Vestel marka cep telefonlarınızın ekran onarım işlemi kısa bir süre içerisinde tamamlanıp siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Değiştirilecek Vestel marka telefonlarınızın ekran değişiminde orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz ile yapılan bütün işlemler sonrası, Türkiye’nin her noktasına kargo gönderimimiz mevcuttur.  Vestel ekran değişimi esnasında telefonunuzda bulunan herhangi bir veri kaybı yaşama riskiniz sıfırdır. Kullanıcı hatası olmayan sorunlar haricinde, üretim ve uygulama kaynaklı sorunlar acil cep servisi garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından Vestel ekran değişimi yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
Vestel
Model
Ekran Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vestel Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir