ACS-058581

Vestel Kasa Değişimi

Günlük hayatta kullandığımız cep telefonlarımız aksilikler sonucunda. Dışarıdan gelen darbeler, yere düşme, düşme esnasında telefonunuzun kasasında yamulma veya ezilme gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Vestel marka cep telefonlarınız yere düşme etkisiyle yamulan kasalar zaman ile ekrana baskı yaparak ekranında kırılmasına sebep olabilmektedir. Bu durumda Vestel marka cep telefonlarınızın daha fazla görmemesi adına düşme etkisiyle yamulan ve ekranı sıkıştıran kasanın değişmesi gerekmektedir. Acil Cep servisi olarak siz değerli müşterilerimizin kasa değişimi problemlerinizi gidererek siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmaktayız.

Açıklama

Türkiye genelinde rekabet hizmet vererek, orijinal yedek parça kalitesinden ödün vermeyerek, güvenilir bir firma olarak acil cep servisi siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.  Vestel marka telefonlarınızın kasa değişimi uzman ve profesyonel kadromuz tarafından son model teknolojik aletler ile tamiri yapılır ve en kısa süre içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Vestel marka cep telefonlarınız acil cep servis garantisi ile kasa değişimi kısa bir sürede tamamlanıp teslim edilir. Değişim sağlanacak parçalar tamamı ile orijinal yedek parçalardır. Uzman ve profesyonel kadromuz ile Türkiye’nin her noktasına kargo ile gönderimimiz mevcuttur. Vestel marka telefonlarınızın kasa değişimi esnasında herhangi bir veri kaybı yaşam riskiniz sıfırdır. Kasa değişimi işleminde müşterilerimizin zevkine göre renk değişimi yapılabilir. Kullanıcı hatası olamayan durumlar haricinde, işlem kaynaklı problemler acil cep servis garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından Vestel marka telefonlarınızın kasa değişimini yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
no rating based on 0 votes
Telefon Marka
Vestel
Model
Kasa Değişimi

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vestel Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir