ACS-058582

Vestel Şarj Soketi Değişimi

(1 Review )

Vestel marka şarj soketi problemi birçok faktörler ile karşımıza çıkabilmektedir. Vestel cep telefonlarının şarj soket arızası dışarından alınan darbeler, telefonun yere düşme esnasında şarj soketinin üzerine düşmesi ve telefonun sıvı teması ile bozulabilmektedir. Telefonunuzun yere düşmesi esnasında şarj sokettiniz kırılabilir veya çatlayabilmektedir. Bunun yanı sıra Vestel marka cep telefon kullanıcıların şarj aletini şarja takarken çok fazla baskı uygulaması şarj soketini bozabilmektedir. Vestel marka cep telefonlarınızın şarj soketi arızasını gidermek istiyorsanız acil cep servisi olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Türkiye genelinde hizmet vererek, orijinal yedek parça kullanımından ödün vermeyerek, güvenilir bir firma olan acil cep servisi firması olarak siz müşterilerimiz için en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Açıklama

Uzman ve profesyonel kadromuz ile sizler için onarım yapılacak Vestel marka telefonlarınızın şarj soket değişimi son teknolojik aletler ile titizlikle yapılmaktadır. Vestel marka cep telefonlarınızın şarj soket değişimi çok kısa bir süre içerisinde tamamlanıp müşterilerimize teslim edilmektedir.  Acil cep servisi firması olarak Türkiye’nin here bölgesine kargo gönderimimiz mevcuttur. Vestel marka cep telefonlarınızın şarj soket değişimi yapılırken, telefonunuzda bulunan herhangi bir veriyi kaybetmezsiniz.  Kullanıcı hatası olmayan durumlarda, şarj soket değişimi işlemi ile ilgili oluşabilecek bütün problemler acil cep servisi garantisi altındadır.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri ilke edinen acil cep servis firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermeyip size en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uzman ve profesyonel kadromuz tarafından Vestel marka telefonlarınızın şarj soketi değişimini yapmak veya yenilemek istiyorsanız acil cep servis sitesi üzerinden ulaşabilir

Bizi Değerlendirin
[Toplam: 0 Puan: 0]
OYLAMA
product image
Kullanıcı Oyu
1star1star1star1star1star
Oy Sayısı
5 based on 1 votes
Telefon Marka
Vestel
Model
Şarj Soketi Değişimi

Vestel Şarj Soketi Değişimi için 1 inceleme

Henüz inceleme yapılmadı.

“Vestel Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir