Xiaomi A1 Ekran Değişimi

Xiaomi A1 ekran değişimi Sadece 239 ₺ Uzman teknisyenleri ekran değişimi konusunda mükemmel bir çalışma anlayışına sahiptir. Örnek olarak göreceğimiz Xiaomi A1 ekran değişimi süreci, başarılı bir performans ve yüksek bir çalışma ile karşınıza çıkmaktadır. Sadece 45 dakika içerisinde uzman ekipler burada orijinal malzemeler ile birlikte değişim süreci gerçekleştirmektedir. Cam koruyucu takviyesi ve 6 ay boyunca Acil Cep Servis iletişim teknik servis ekran garantisi, sizin için önemli bir fırsatı ortaya koymaktadır. Beğenmediğiniz hizmetin iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Açıklama

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi A1 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir