Xiaomi A2 ekran değişimi

Güvenilir ve nitelikli ürün ekran değişim sürecinde Xiaomi teknisyenleri mükemmel bir çalışma anlayışına sahiptir. Xiaomi A2 ekran değişimi 350 ₺  olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece 45 dakika süren işlem, geliş gidiş kargo hesaplaması ile birlikte 3 iş günü içerisinde ürünü hazır hale getirmektedir. 6 ay boyunca Acil Cep Servis  iletişim teknik servis ekran garantisi sizinle beraber. Bu konuda yardım alan bütün müşteriler avantaj sağlamaktadır. Dilerseniz ürünleri iade edebilir ve ücreti geri alabilirsiniz.

Açıklama

Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi A2 ekran değişimi fiyatları son derece uygun bir rakamı gösteriyor. Buradaki hizmet boyutunda sizden talep edilen 250 TL ücret, gerçekten makul bir rakamı göstermektedir. Hizmet süresi sadece 45 dakika olmakla birlikte, telefon teslimatı kargo hizmetleri ile birlikte 3 iş gününü bulmaktadır.

Buradaki kaliteli ve kullanışlı malzemelerin devreye girmesi ile birlikte orijinal bir çözüm ortaya çıkmaktadır. Özellikle ekran değişimi esnasında bilgileriniz kesinlikle silinmez ve korunur. Daha sonraki süreçlerde dokunmatik hızı ve hassasiyet gibi konularda, herhangi bir kayıp veya zarar yaşamazsınız. Ekranların tekrardan kırılmaması adına kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak size sunulan hizmetler arasında bulunmaktadır. Eğer bu gibi tamirat süreçlerinde hizmetten memnun kalmayacak olursanız, ücret iadesi hakkını kullanabilirsiniz.

6 ay boyunca geçerli olan GSM iletişim onaylı ekran garanti kartı, ihtiyaç duyduğunuz süreçlerde tekrardan tamirat ve yardım için size yardımcı olabilir. Yine de kullanıcı hatasından oluşan kırıkların bu kapsamına girmediğini size hatırlatmak isteriz. Eğer kapsamlı bir garanti düşünüyorsanız, kasko firmamız detaylı hizmetler ile birlikte sizin için gerekli çalışmaları yapmak durumundadır.

Donanımlı ve düzenli bir teknik servis, özellikle güvenlik kameraları ile sürekli olarak denetim altında tutuluyor. Böylelikle uzman teknisyen çalışmaları en iyi sonucu göstermek durumundadır.

Xiaomi Mi A2 Ekranı Kırıldı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Kullanıcı hataları garanti kapsamı dışında kalan hatalardır. Bu sebepten dolayı oluşan ekran kırıklarının garanti kapsamı dışında değerlendirilmesi mümkün olmaktadır. Eğer bunu garanti kapsamı içerisinde görmek istiyorsanız, kasko firmamız ve sağlamış olduğu imkânı detayları özellikle sözleşme maddeleri ile birlikte size kolaylık ve hizmet sunmaktadır. İndirimli değişim ve ücretsiz değişim konusunda kask avantajlarını gözden geçirmeniz mümkündür. Kamera değişimi ile birlikte, kasa, batarya, şarj soketi ve mikrofon gibi değişim seçeneklerinin yine servis hizmeti bünyesinde size son olduğunu hatırlatmak isteriz.

Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişim süreci standart bir görüntü oluşturmakla birlikte, uzmanların gerçekleştirdiği hizmet gerçekten dikkat çekmektedir. Güvenilir ve sağlıklı Acil Cep Servis desteği, uzman teknisyen eğitimin başarılı çalışmaları ile birlikte çok daha etkili ve muazzam çözümler üretmeye devam etmektedir. YouTube kanalını takip etmek suretiyle hizmet boyutlarına detaylı ve ayrıntılı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz.

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz
GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır
İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Xiaomi A2 ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir